The Lord of the Rings: Return to Moria برای PC و PS5 در 24 اکتبر عرضه می شود، Xbox Series X/S برای اوایل سال 2024 عرضه می شود


این بازی توسط توسعه دهنده Free Range Games و ناشر North Beach Games اعلام شده است. ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا در تاریخ 24 اکتبر برای PC (از طریق فروشگاه Epic Games) و PS5 عرضه می شود. نسخه Xbox Series X/S بازی تا اوایل سال 2024 به تعویق افتاده است.

ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا در چهارمین عصر سرزمین میانه اتفاق می افتد و بازیکنان به لطف احضار Lord Gimli Rockbearer به کوه های مه آلود می روند. بازیکنان به عنوان گروهی از کوتوله ها بازی می کنند که وظیفه دارند گنج گمشده را در موریا بازیابی کنند.

در گیم پلی ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا همانطور که از گروهی از کوتوله ها انتظار می رود، حفاری زیادی مورد نیاز خواهد بود. بازیکنان می توانند کوتوله های سفارشی خود را ایجاد کنند، انواع مختلفی از تجهیزات را بپوشند و به اعماق چالش برانگیز موریا که به صورت رویه ای تولید شده است فرود آیند.

ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا در جریان جشنواره بازی‌های تابستانی در ماه ژوئن، یک تریلر گیم‌پلی به دست آوردیم که بخشی از گیم‌پلی مبتنی بر بقا/دست‌سازی بازی را به نمایش می‌گذارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *