بازی Lord of the Rings MMO برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی، توسط استودیو New World معرفی شد


جی آر آر تالکین ارباب حلقه ها یک عنوان آنلاین انبوه چند نفره در راه است. در آینده برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود، و در مرحله توسعه اولیه بازی‌های آمازون Orange County است. دنیای جدید. آمازون گیمز با شرکت Middle-earth Enterprises که متعلق به گروه Embracer است، به توافقنامه ای دست یافته است.

کریستوف هارتمن، معاون بازی آمازون گفت: ارباب حلقه ها.

“ارائه دیدگاه های جدید برای بازیکنان” ارباب حلقه ها آرزوی دیرینه تیم ما، ما مفتخریم و سپاسگزاریم که Middle-earth Enterprises این دنیای نمادین را به ما سپرده است.ما همچنین خوشحالیم که روابط خود را با گروه Embracer گسترش دهیم مهاجم مقبره ما سال گذشته این قرارداد را امضا کردیم زیرا آنها ثابت کرده اند که همکاران بسیار خوبی هستند. “

لی گینچارد، مدیرعامل Embracer Freemode نیز گفت: «از آنجایی که دنیای سرزمین میانه به اثبات بی‌پایان زمین‌های حاصلخیز برای سازندگان ادامه می‌دهد، آمازون گیمز جهان‌های فراگیر و جذابی خواهد ساخت و بازی‌ها را در معرض دید مخاطبان سراسر جهان قرار می‌دهد. من به آن علاقه دارم.

“ما یک جاه طلبی روشن برای ایجاد محصول سرگرمی با بالاترین کیفیت برای این IP داریم، خواه با استفاده از منابع داخلی خود یا شراکت با بهترین شرکای صنعتی برای تکمیل توانایی هایمان. ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا جهان وسیع سرزمین میانه را زنده کنیم. و یک MMO ارائه دهید که بازیکنان در سراسر جهان را خوشحال می کند.

MMO در نسخه دائمی Middle-earth اتفاق می افتد و داستان هایی مانند: ارباب حلقه ها سه گانه – دوستان حلقه، دو برجشن بازگشت پادشاه – و هابیتالبته این تنها نیست ارباب حلقه ها عنوان در حال تولید است.Daedalic Entertainment’s ارباب حلقه ها: گولوم Free Range Games در ماه مه وارد بازار می شود. ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا بهار امسال عرضه خواهد شد.

هنرهای الکترونیکی Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth هنوز در حال تولید است و بخش خصوصی با Weta Workshop (که به شدت درگیر کار پیتر جکسون بودند) همکاری می کند. ارباب حلقه ها فیلم)، درباره یک بازی بدون عنوان در سرزمین میانه. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید