ارباب حلقه ها: گولوم حدود 20 ساعت در یک «بازی آرام» خواهد بود.


ارباب حلقه ها: گولومزمان زیادی طول کشیده است، اما پس از سال ها انتظار و چند تاخیر در اینجا و آنجا، سرانجام عنوان اکشن ماجراجویی مخفیانه Daedalic Entertainment آمد. البته، وعده داستانی کاملاً متمرکز بر شخصیت‌های جذاب اسمیگول یکی از جذابیت‌های مهم آن است، اما بازیکنان چقدر می‌توانند انتظار داشته باشند که این تجربه لذت بخش باشد؟

در مصاحبه اخیر با GamingBolt صحبت می کنم،ارباب حلقه ها: گولومتهیه کننده هارالد ریگلر دقیقا به این سوال پاسخ داد و فاش کرد که شخصی که بازی را با سرعتی “آرام” بازی می کند و درگیر کاوش و گفتگوی اختیاری آن می شود، می تواند حدود 20 ساعت از بازی دور بماند.

ریگلر می‌گوید: «حدود 20 ساعت طول می‌کشد تا محیط زیبا را کشف کنید، به دیالوگ‌ها گوش دهید و فقط استراحت کنید و بازی را انجام دهید. بازیکنان ماجراجویی اختصاصی می توانند بازی را سریعتر به پایان برسانند، اما توصیه می کنیم وقت خود را صرف کرده و هوای سرزمین میانه را تنفس کنید.

با توجه به این واقعیت کهارباب حلقه ها: گولومقرار است یک بازی خطی طراحی شده باشد و حدود 20 ساعت زمان اجرای کاملی به نظر می رسد، اما این زمان چگونه استفاده می شود و محتوای اصلی و اختیاری در چه سطحی است، البته برای بسیاری از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. بر.

ارباب حلقه ها: گولوم25 می برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه می شود. مصاحبه کامل با ریگلر به زودی منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید