به نظر می رسد عذرخواهی توسعه دهنده Gollum «ارباب حلقه ها» با استفاده از ChatGPT نوشته شده باشد.


ارباب حلقه ها: گولوم این بازی در اوایل سال جاری عرضه شد و یکی از فاجعه‌بارترین نسخه‌های اخیر برای یک بازی بود. این عنوان پس از انتشار به طور گسترده توسط منتقدان و بینندگان مورد توجه قرار گرفت و اندکی بعد، توسعه دهنده Daedalic Entertainment بابت وضعیت بازی عذرخواهی کرد.

اکنون جزئیات جدیدی در رابطه با عذرخواهی فاش شده است. همانطور که توسط کانال YouTube آلمانی Game Two گزارش شده است (کشف شده توسط @Knoebelbroet) توییترظاهراً Daedalic Entertainment هیچ اطلاعی از نامه یا محتوای آن نداشت و ناشران Nacon بر کل فرآیند نظارت داشته است.

به گفته دو منبع ناشناس، علاوه بر آن، Game Two ادعا می‌کند که نامه با استفاده از نرم‌افزار چت مبتنی بر هوش مصنوعی ChatGPT نوشته شده و بدون هیچ گونه بررسی یا تصحیح منتشر شده است. شاید این توضیح دهد که چرا در ابتدای نامه بازی به شرح زیر ذکر شده است: “ارباب حلقه ها گولوم”حداقل می توان گفت این یک وضعیت شرم آور است.

بلافاصله پس از انتشار ارباب حلقه ها: گولومتایید شده است که Daedalic Entertainment اکنون تنها بر روی انتشار تمرکز خواهد کرد و هرگونه توسعه داخلی آینده متوقف خواهد شد، به همین دلیل است که دومین استودیو ارباب حلقه ها عنوان لغو شده است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید