Lord of the Rings: Gollum’s Paywalled Elves VO انحصاری برای شخصیت های پس زمینه خواهد بود


در مقابلارباب حلقه ها: گولومناشر Nacon و توسعه دهنده Daedalic Entertainment اخیرا نسخه Precious این بازی را معرفی کرده اند. این یک نسخه ویژه 70 دلاری است که شامل بازی به علاوه برخی پاداش های اضافی است. جالب است که یکی از این پاداش‌ها برای Sindarin VO بود که گزینه صدای الویش را اضافه کرد. این واقعیت که این محتوای paywalled است کمی سر و صدا ایجاد کرد.

با این حال، Daedalic Entertainment جزئیات بیشتری در مورد آنچه که DLC به همراه دارد ارائه کرده است. در بیانیه‌ای به Push Square، سازنده تایید کرد که شخصیت‌های داستان اصلی در برخی موقعیت‌ها به زبان الوی صحبت می‌کنند، حتی برای بازیکنانی که صاحب DLC نیستند. در عوض، DLC فقط برای افزودن طعم و اعتبار به برخی از شخصیت‌های پس‌زمینه و NPCها است.

Daedalic Entertainment گفت: گولوم در حین سفر از طریق میرک‌وود و دیگر بخش‌های سرزمین میانه، می‌تواند مکالمات مختلفی را بین الف‌ها بشنود. این دیالوگ‌ها به فضا و جهان‌سازی می‌افزایند.

توسعه دهنده اضافه می کند: این DLC برای علاقه مندان واقعی تالکین است که می خواهند خود را بیشتر در دنیای سرزمین میانه غرق کنند. ”

ارباب حلقه ها: گولوماین بازی در تاریخ 25 می برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد و نسخه Nintendo Switch نیز در دست توسعه است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *