Legend of Zelda حتی در قسمت‌های بعدی به فرمت جهان باز خواهد ماند


سال 2017 The Legend of Zelda Breath of the Wild این یک اختراع عظیم از سری محبوب اکشن-ماجراجویی نینتندو است که از پیشرفت مبتنی بر آیتم و ساختار خطی سیاه چال‌محور نسل قبلی خود دوری می‌کند و به نفع فیزیک، گیم‌پلی نوظهور و مهم‌تر از همه تمرکز بر بازیکن است. ما یک فرم کاملاً آزاد را انتخاب کردیم. رویکرد جهانی با تمرکز بر جنسیت دنباله ای که به تازگی منتشر شده است، اشک های پادشاهی، آن را به سطحی حتی بالاتر برده است و جای تعجب نیست که این راهی است که نینتندو قصد دارد در آینده نزدیک ادامه دهد.

ایجی آئونوما تهیه کننده سریال در مصاحبه اخیر با Game Informer گفت: اوکارینای زمان – تقریباً تمام فرمت ها را ایجاد کرد زلدا عناوین بعدی (حداقل تا سال 2017) – نفس وحشی و اشک های پادشاهی این یک قالب دنیای باز جدید ایجاد می کند که بر آزادی بازیکن تمرکز دارد و این مجموعه به این کار ادامه خواهد داد.

آئونوما می‌گوید: «من فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم Ocarina of Time قالب بسیاری از عناوین این مجموعه را تا حدودی تنظیم کرده است. “اما از برخی جهات برای ما کمی محدود کننده بود. ما همیشه به دنبال این هستیم که به بازیکنان آزادی های خاصی بدهیم، اما دادن آزادی به مردم چیزی است که قالب واقعا نمی تواند انجام دهد. البته، این سری از زمان Ocarina of Time به تکامل خود ادامه داده است. اما اکنون به جرات می توان گفت که به Breath of the Wild و انواع جدیدی از بازی بازتر و آزادی که به ارمغان می آورد، رسیده ایم.

البته، اکنون ساخت بازی‌ها زمان زیادی طول می‌کشد، بنابراین اگر نینتندو بخواهد مثلاً ۲۰ سال دیگر بازی‌ها را اختراع کند، زلدا اگر فرمول سری دوباره این کار را انجام دهد، به این معنی است که این بار عناوین جهان باز بسیار کمتری نسبت به نسخه های قبلی خود خواهند داشت. اوکارینای زمان قالب در هر صورت واضح است که در آینده نزدیک دنیای باز خواهد بود. زلدا من می خواهم اینجا بگویم.آیا این بدان معنی است که جایی برای کلاسیک های جدید وجود ندارد زلدا این که آیا این یک بازسازی است یا یک اسپین آف، ما هنوز عنوان آن را نمی دانیم. اما جالب اینکه اشک های پادشاهی کارگردان در حال برنامه ریزی برای قسمت بعدی این مجموعه است.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsاز سوی دیگر، شروع بسیار خوبی داشت. علاوه بر دریافت تمجیدهای بالا از سراسر جهان در همان سطح با اثر خلاق قبلی، به نظر می رسد فروش بسیار خوبی بلافاصله پس از انتشار خود داشته باشد. این بازی از بزرگترین بازی فیزیک در بریتانیا در سال 2023 عرضه شد، اما طبق گزارش ها حدود نیم میلیون نسخه در فرانسه فروخته شده است.

در بررسی بازی ما امتیاز 10/10 را به شرح زیر به آن دادیم:اشک های پادشاهی این بازی سطح نسخه قبلی خود را بالا می‌برد، از هر نظر از آن پیشی می‌گیرد و یکی از بهترین بازی‌هایی که تا کنون ساخته شده است را در سطح کامل و جامع دنبال می‌کند. اگر از طرفداران این رسانه هستید، پس موظف به انجام این بازی هستید. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tears در نینتندو سوییچ موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید