به نظر می رسد The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به پیوندی با گذشته منجر می شود


کهزلداجدول زمانی استنفس وحشیرها کردن؟ این سوالی است که در طول شش سال گذشته بیش از چند شب بی قرار (و تحلیل شدید) طرفداران سریال را به همراه داشته است، اما بی پاسخ مانده است. نینتندو تمایلی به قرار دادن بازی در هر یک از سه تایم لاین های این سری ندارد، و آن را هزاران سال بعد از همه بازی های قبلی تنظیم کرده است بدون اینکه فاش کند به کدام شعبه متصل است. من فقط می گویم وجود دارد.

از این به بعدThe Legend of Zelda Tears of the Kingdomکه قرار بود دنباله‌ای مستقیم برای عنوان 2017 باشد، بسیاری امیدوار بودند که داستان آن جزئیات بیشتری را در مورد زمان‌بندی آن فاش کند و ممکن است اینطور باشد.

در مصاحبه اخیری که به عنوان بخشی از سری Nintendo Ask the Developer منتشر شد،افسانه زلداتهیه کننده سریال ایجی آئونوما ممکن است این موضوع را تایید کرده باشد.اشک های پادشاهیبه طور مستقیم به رویداد عنوان Super Famicom متصل استLegend of Zelda: A Link to the Past.

آقای آئونوما در مورد موتیف‌های اصلی عناوین جهان باز آینده، «دست‌ها» و «اتصالات» گفت: «این‌ها در مورد داستان‌هایی که به گذشته هایرول منتهی می‌شوند نیز صدق می‌کند. همچنین در مورد نبرد بزرگی به نام صحبت می‌کند.

The Confinement War یک رویداد آشنا برای طرفداران این مجموعه است و آن رویداد هم همینطور بود Legend of Zelda: A Link to the Pastالبته آنچه در اینجا جالب است، واقعیت جنگ زندان است. پیوند گذشته– فقط در جدول زمانی Fallen Hero رخ می دهد، یکی از سه تایم لاین مجموعه، که نشان می دهد که خط زمانی است.اشک های پادشاهیهمانطور که مطرح است، آخرین بازی در جدول زمانی Fallen Hero NES است. لینک ماجراهای زلدا 2.

با توجه به این واقعیت که Ganondorf به عنوان یک آنتاگونیست در دنباله بعدی جهان باز بازخواهد گشت، تقریباً جای تعجب نیست که این بازی پیوندهای قوی تری با خط داستانی قسمت های گذشته داشته باشد.نفس وحشیهمانطور که آقای Aonuma گفت، به نظر می رسد این ارتباط قوی تر از حد انتظار است.

در هر صورت، به زودی می دانیم چه زمانیThe Legend of Zelda Tears of the Kingdomاواخر این هفته در تاریخ 12 مه برای سوییچ عرضه می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *