The Legend of Zelda Tears of the Kingdom – آیتم های Zonai، جزیره آسمان و پازل ها فاش شد


برداشت های واقعی و گیم پلی، همانطور که اخیرا گزارش شده است The Legend of Zelda Tears of the Kingdom از فروشگاه های مختلف موجود است. اگرچه محدود به جزایر آسمان بود و برخی از بخش‌ها غیرمجاز بودند، Game Informer، GameSpot و IGN ابزارهای موجود در Link را آزمایش کردند.

یک رون جدید، Ultra Hand، به شما امکان می‌دهد اشیاء را به هم بچسبانید تا وسایل نقلیه چشمگیری ایجاد کنید. قابل استفاده بر روی موجودات یا اجسام پیچ و مهره ای نیست. با این حال، وظیفه Korok برای پیوستن به یک جزیره آسمانی دیگر در یک جزیره آسمانی دیگر به او اجازه داد تا یک کوله پشتی بزرگ را برداشته و اولی را بردارد.

در مورد وسایل نقلیه، ما از آیتم‌های Zonai برای ایجاد برخی ابزارهای چشمگیر استفاده می‌کنیم (در مورد قبیله‌ها به طور خلاصه در ) صحبت خواهیم کرد. نفس وحشی). علاوه بر فن ها و بالون های هوای گرم، می توانید هواپیماهایی شبیه بمب افکن بسازید، راکت ها را متصل کنید و در آسمان پرواز کنید. این راکت همچنین می تواند توسط Link به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد و برای مدت کوتاهی آن را تقویت کند.

می توانید طرح های مختلف خودرو را ذخیره کرده و فوراً آنها را با مواد موجود جمع آوری کنید. اقلام و اجزای Zonai نیز به لطف یک دستگاه غول پیکر آدامس مانند که مقدار زیادی را به یکباره پراکنده می کند، به راحتی بدست می آید.

البته، این فقط سطح کاری را که باید انجام شود خراش می دهد. پازل‌هایی شبیه به Shrine دارد، اما به طور یکپارچه‌تر در دنیای باز ادغام شده‌اند، مانند برگرداندن سنگ‌های درخشان به نشانگرها. در حین دور زدن شکاف های مختلف و کره های چرخان، باید از Rewind، Ultra Hand و Fuse برای تکمیل کار استفاده کنید.

اگر نگران سقوط از جزیره آسمان هستید، مدالیون سفر برای شما مناسب است. همیشه می توانید با قرار دادن آن در جایی سریع حرکت کنید. شما همیشه می توانید آن را خارج از نقشه دریافت کنید.

بسیاری از بخش‌ها به آرامی اجرا می‌شدند، اما برخی از فیلم‌ها فریم‌های افت کرده و گاه به گاه تکان خوردن را نشان می‌دادند، پس این را در نظر داشته باشید. The Legend of Zelda Tears of the Kingdom این بازی در تاریخ 12 می برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. برای جزئیات بیشتر در این راه با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید