بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یک بازی ساده برای مبتدیان خواهد بود.


The Legend of Zelda Tears of the Kingdomقرار است یک نمونه نادر اززلدادر حالی که سریال دنباله‌روی مستقیم دارد، صحبت از یک عنوان جهان باز در سال 2017 کجا خواهد بود؟نفس وحشیکسانی که دومی را بازی نکرده‌اند، نباید نگران این باشند که دنباله آن چقدر برای تازه‌واردان قابل دسترسی خواهد بود، هم از نظر داستان و هم از نظر گیم‌پلی.

در مصاحبه ای که اخیراً به عنوان بخشی از سری Ask Nintendo Developers منتشر شد، صحبت کرد.افسانه زلداتهیه کننده سریالاشک های پادشاهیمکانیک‌های جدید گیم‌پلی «شهودی» درک آن را برای بازیکنانی که برای اولین‌بار بازی می‌کنند آسان می‌کند.

پس از بحث در مورد چگونگی ساخت دنباله جهان باز آیندهنفس وحشیآئونوما گفت: “وقتی در مورد این موضوع صحبت می کنم، فکر می کنم افراد زیادی هستند که فکر می کنند، “شما نمی توانید از آن لذت ببرید مگر اینکه بازی قبلی را بازی کرده باشید و با محیط آن آشنا باشید.” همه آنها عملا قابل حل هستند، بنابراین حتی مبتدیان هم می توانند احساس راحتی کنند و درگیر شوند.»

در همین حال، کارگردان Hidemaro Fujibayashi اضافه کرد که این بازی از نظر داستانی به طور مشابهی سازگار است و به عنوان مثال به ویژگی پروفایل شخصیت جدید اشاره کرد که به بازیکنان اجازه می دهد شخصیت های مختلف را بخوانند.

او گفت: در مورد داستان ها هم همینطور. ما تلاش‌هایی انجام دادیم تا هم برای بازیکنانی که برای اولین بار بازی می‌کنند و هم برای کسانی که تجربه بازی قبلی دارند، احساس راحتی کنیم.

در همین مصاحبه،اشک های پادشاهیتوسعه دهندگان همچنین در مورد اینکه چقدر در مراحل اولیه توسعه تصمیم به استفاده از تنظیمات مشابه گرفتند صحبت کردند.نفس وحشی، ممکن است Aonuma همچنین اشاره ای به این داشته باشد که بازی در کدام یک از سه جدول زمانی سری قرار می گیرد.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdomاین بازی در تاریخ 12 می بر روی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید