The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پردانلودترین بازی سوییچ ژاپن در نیمه اول سال 2023 است.


یاThe Legend of Zelda: Kingdom of Tears” یک موفقیت بزرگ بود. و مطمئناً، این غول جهان باز فروش باورنکردنی را به ثبت رساند که نشان دهنده موفقیت حیاتی آن بود، با بیش از 10 میلیون نسخه در سه روز اول فروخته شد.

بنابراین جای تعجب نیست که این بزرگترین بازی دیجیتالی نینتندو سوییچ تا کنون در سال جاری است. نینتندو نیز همین موضوع را تایید کرده است.The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsنمودار اخیرا اعلام شده در صدر پر دانلودترین بازی های سوییچ در ژاپن تا نیمه اول سال 2023 قرار گرفت.

به اندازه کافی جالب،اشک های پادشاهیسلف، اسبق، جد،نفس وحشیبه مقام ششم صعود کرد. سایر بازی‌های موجود در 30 بازی برتر عبارتند از:Mario Kart 8 Deluxe، Splatoon 3، Monster Hunter Rise، Persona 4 Golden، Persona 3 Portable، Pokemon Scarletوبنفش،Super Smash Bros. Ultimate، وعبور حیوانات: افق های جدید، بین دیگران.

در بررسی ما،The Legend of Zelda: Kingdom of Tears، ما به این امتیاز 10/10 دادیم.اشک های پادشاهی این بازی سطح نسخه قبلی خود را بالا می‌برد، از هر نظر از آن پیشی می‌گیرد و یکی از بهترین بازی‌هایی که تا کنون ساخته شده است را در سطح کامل و جامع دنبال می‌کند. اگر از طرفداران این رسانه هستید، پس موظف به انجام این بازی هستید. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *