The Legend of Zelda: Kingdom of Tears – Ultra Hand، Sky Island Exploration و Raids در گیم پلی جدید فاش شد


پس از معرفی اولیه آن در E3 2019، The Legend of Zelda: Kingdom of Tears بالاخره امروز روی نینتندو سوییچ عرضه شد. می توانید آنچه را که منتقدان می گویند در اینجا بررسی کنید (اسپویل: خیلی خوب است)، اما اخیراً گیم پلی جدیدی از Treehouse Live نیز وجود دارد.اما زیر را بررسی کنید در شروع بازی مراقب اسپویل ها باشید.

پخش زنده در درجه اول بر توانایی های لینک متمرکز بود، مانند Ultra Hand که اجسام بزرگ را می گیرد و به هم متصل می کند، و Fuses که سلاح ها را ترکیب و تقویت می کند. همچنین یک جزیره خالی را کشف می کند که بازیکنان ماجراجویی خود را در آنجا شروع می کنند و گیم پلی زیرزمینی را ارائه می دهند. اگر این کافی نبود، حملاتی با NPCها نیز انجام می شود که به لینک اجازه می دهد تا هیولاها را دوستانه با ساکنان مختلف بکشد.

برای اطلاعات بیشتر، اشک های پادشاهی، به اینجا سر بزن علیرغم اینکه یک دنباله مملو از مکانیک های جعبه شنی جدید است، نینتندو اطمینان می دهد که حتی برای تازه واردان نیز «آسانی» است. پیشکسوتان سری همچنین می توانند انتظار بازگشت سیاه چال های سنتی تری نسبت به سیاه چال های سنتی داشته باشند. نفس وحشی.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید