The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بار دیگر در صدر جدول خرده فروشی های هفتگی بریتانیا قرار دارد


The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsبر اساس اطلاعات منتشر شده توسط Gfk (از طریق GamesIndustry)، این محصول برای دومین هفته متوالی در صدر جدول خرده فروشی های هفتگی انگلستان قرار گرفت. Megaton جهان باز هفته گذشته در صدر جدول قرار گرفت و از بزرگترین نسخه فیزیکی سال بریتانیا لذت برد و همچنان فروش بالایی داشت.

در واقع، اکنون ششمین کتاب پرفروش است.زلداتنها دو هفته پس از انتشار، این نسخه بازسازی شده 2019 را پشت سر گذاشت و تبدیل به یک بازی شد که در تاریخ بریتانیا ثبت خواهد شد. بیداری پیوندو 3DS Remastered اوکارینای زمان. نینتندو هفته گذشته اعلام کرد:اشک های پادشاهیما در سه روز اول بیش از 10 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروختیم.

جزر و مد بالا همه قایق ها و دیگران را بالا می برد.زلدااین بازی همچنین شاهد افزایش فروش در بریتانیا است.نفس وحشیبا فروش 21 درصدی هفته به هفته، دوباره وارد 10 نفر برتر شد و در رتبه 8 قرار گرفت.تختSkyward Sword HDسوییچ 342 درصد رشد داشته و در حال حاضر در جایگاه چهاردهم قرار دارد.

در عین حال،درایو لگو 2kکار جدید هفته گذشته برای اولین بار در رتبه هفتم ظاهر شد. فروش آن استلگواین به خصوص به دلیل قرار گرفتن در سایه است.زلدااما همانطور که GamesIndustry اشاره می کند،لگوعناوین معمولاً هنگام در نظر گرفتن فروش در دم بلند قرار دارند. این مسابقه‌دهنده جهان باز 37 درصد از فروش فیزیکی خود را در بریتانیا بر روی PS5، 31 درصد در سوییچ، 18 درصد در Xbox و 14 درصد را در PS4 به دست آورد.

لیست کامل 10 نفر برتر برای هفته منتهی به 20 می را می توانید در زیر مشاهده کنید.

نهعنوان
1.The Legend of Zelda: Kingdom of Tears
2.فیفا 23
3.میراث هاگوارتز
چهارجنگ ستارگان جدی: بازمانده
پنج.Mario Kart 8 Deluxe
6.پوکمون قرمز
7.درایو لگو 2k
8.The Legend of Zelda Breath of the Wild
9.عبور حیوانات: افق های جدید
ده.جزیره مرده 2نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *