The Legend of Zelda: Tears of the King طبق گزارش ها 500000 نسخه در فرانسه فروخته است.


نینتندو هنوز آمار فروش خود را اعلام نکرده است The Legend of Zelda: Kingdom of Tears، اما شکی نیست که این یک موفقیت واقعی است. این نه تنها بزرگترین پرتاب فیزیکی سال 2023 در بریتانیا است، بلکه 2.7 برابر بیشتر از قبل فروخته است. نفس وحشی. این عنوان جهان باز در فرانسه نیز فروش خوبی داشت و طبق گزارش ها در هفته اول حدود 500000 نسخه فیزیکی فروخت.

اسکار لمر، روزنامه‌نگار آزاد (همکار لوموند و جی‌کی) می‌گوید: او گفت (ترجمه شده توسط DeepL) که این “شروع بسیار بهتری” نسبت به قبل بود. پوکمون اسکارلت و بنفش بزرگتر از راه اندازی رستگاری مردگان قرمز 2 و فیفا 23. شامل فروش نسخه کلکسیونر است.

هنوز “بسیار کوتاه” از رکورد ثبت شده توسط سرقت بزرگ خودکار 5، 1.1 میلیون نسخه فروخت. با توجه به عدم تمرکز بر فروش فیزیکی برای چندین سال، لمر همچنین فراتر از این تعداد را زیر سوال برد. باز هم، نینتندو به طور رسمی آمار فروش را اعلام نکرده است، بنابراین منتظر اعداد رسمی در چند روز آینده باشید.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tears در نینتندو سوییچ موجود است. نکات و ترفندهای بیشتر برای عناوین را در اینجا و تجزیه و تحلیل بصری را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *