The Legend of Zelda: Kingdom of Tears با 10 میلیون نسخه فروش سریعترین بازی زلدا است.


The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsستایش جهانی را برانگیخته است و بسیاری ادعا می کنند که این بازی بهتر از بازی قبلی خود است. جای تعجب نیست که موفقیت مشابهی در فروش داشته است.

نینتندو اعلام کرده استThe Legend of Zelda: Kingdom of Tearsبیش از 10 میلیون واحد در سراسر جهان ظرف 3 روز از انتشار فروخته شد. این باعث می شود که این بازی سریع ترین فروش در جهان باشد.زلدافروش فرانشیز تاکنون نه تنها با اعداد، بلکه با فروش راه اندازی باورنکردنی سال گذشته مطابقت دارد.پوکمون اسکارلت و بنفش.

اشک های پادشاهیدر زمان عرضه، بیش از 2.4 میلیون نسخه در ژاپن و بیش از 4 میلیون نسخه در قاره آمریکا فروخت. این بدان معناست که این بازی همچنین سریع‌ترین بازی نینتندو در قاره آمریکا است.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tears این بازی همچنین در صدر نمودارهای فیزیکی هفتگی بریتانیا قرار گرفت و از بزرگترین عرضه این منطقه در سال 2023 تاکنون برای یک بازی لذت برد. همچنین گزارش شده است که حدود 500000 واحد فیزیکی در فرانسه در هنگام عرضه به فروش رسید.

در بررسی بازی ما امتیاز 10/10 را به شرح زیر به آن دادیم:اشک های پادشاهی این بازی سطح نسخه قبلی خود را بالا می‌برد، از هر نظر از آن پیشی می‌گیرد و یکی از بهترین بازی‌هایی که تا کنون ساخته شده است را در سطح کامل و جامع دنبال می‌کند. اگر از طرفداران این رسانه هستید، پس موظف به انجام این بازی هستید. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsاکنون در نینتندو سوییچ در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید