نمایشگاه بازی The Legend of Zelda Tears of the Kingdom در 28 مارس معرفی شد


نینتندو نمایشگاه گیم پلی را معرفی کرد The Legend of Zelda Tears of the Kingdom در 28 مارس ساعت 7 صبح PT/10 صبح به وقت شرقی در YouTube به صورت زنده پخش خواهد شد. ایجی آئونوما تهیه کننده سریال ظاهر می شود و حدود 10 دقیقه پخش می شود. به نظر می رسد تصویری از Aonuma با یک کنترلر در نزدیکی آن نشان می دهد که او هر چیزی که نشان داده شود را بازی خواهد کرد.

در E3 2019 معرفی شد، اشک های پادشاهی دنباله ای است بر The Legend of Zelda Breath of the Wild این شامل جزایر شناور، دشمنان جدید، توانایی های جدید برای استفاده لینک، و حتی وسایل نقلیه ای است که می تواند ایجاد کند و سوار شود. در حالی که ناشناخته های زیادی وجود دارد، Aonuma گفت که “گیم پلی جدید که دنیای بازی را تغییر می دهد” وجود خواهد داشت.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom در 12 می برای نینتندو سوییچ منتشر شد. داگ باوزر، رئیس نینتندو آمریکا، گفت که این “منعکس کننده نوع تجربه ای است که طرفداران می توانند انتظار داشته باشند”، اما با هزینه 70 دلار، اولین عنوان نینتندو است که این برچسب قیمت را به خود اختصاص داده است. همچنین این عنوان بزرگترین عنوان سوییچ با حجم فایل 18.2 گیگابایت است. منتظر جزئیات بیشتر در زمان پخش ویترین باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *