بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom جزیره آسمان، توانایی های جدید و غیره را آشکار می کند.


سرانجام نینتندو گیم پلی عظیمی را منتشر کرد The Legend of Zelda Tears of the Kingdom، ایجی آئونوما تهیه کننده سریال به اجرای زنده خواهد پرداخت. او تایید کرد که توسعه کامل شده است و برخی از ویژگی‌های جدیدی را که بازیکنان می‌توانند منتظر آن باشند، فاش کرد.

روی Hyrule تنظیم شده است، اما مانند قبل نیست. به گفته Aonuma، جزئیات در طول زمان بسیار تغییر خواهند کرد. قابل توجه ترین افزوده جدید Sky Island است، یک خشکی بزرگ که در آسمان شناور است. Link می‌تواند از یک ویژگی Recall جدید استفاده کند که حرکت اجسام را به عقب برمی‌گرداند. شما می توانید با بالا بردن صخره هایی که از جزیره آسمان می افتند به قله صعود کنید، اما راه های بسیار دیگری نیز وجود دارد.

جزیره آسمان کمی بزرگتر فاقد درخت زرد در سطح خود است و نوع جدیدی از دشمن به نام Constructs را نشان می دهد. دوام سلاح هنوز در بازی است، اما لینک می تواند از فیوز برای ترکیب اشیا استفاده کند. به عنوان مثال، ادغام شاخه ها و سنگ ها برای ایجاد یک چکش آسیب و دوام بیشتری به شما می دهد.

همچنین می توانید یک چوب بلند را با سلاحی مانند چنگال ترکیب کنید تا یک چنگال دوربرد ایجاد کنید. مواد را می‌توان با فلش‌ها ترکیب کرد، مانند مواد مبتنی بر یخ برای پرتابه‌های یخ‌زده و کره چشم‌های کیت برای فلش‌های خانگی. ادغام Puff Shroom در یک سپر باعث ایجاد دود در هنگام ضربه می شود و باعث می شود که دشمنان لینک را از دست بدهند و بتوانند از پشت حمله کنند. اما مراقب باشید. دشمنان همچنین می توانند از سلاح های فیوژن استفاده کنند.

یکی دیگر از ویژگی های جدید Ultrahand برای ایجاد وسایل نقلیه موقت مانند قایق است. برای تغییر شکل خودرو می توان مواد را جدا کرد. وسایل نقلیه ای که در تریلر نهایی می بینید از ابتدا در بازی حضور ندارند، اما می توانید هر طور که دوست دارید آنها را بسازید. بسته به چیزی که می سازید، کارهای زیادی می توانید انجام دهید.

Ascend یکی دیگر از قابلیت های جدید است که به Link اجازه می دهد تا از طریق سقف به طبقات بالایی برسد. اگرچه محدودیت هایی وجود دارد، اما تا زمانی که سقف وجود داشته باشد، می توان از آن در هر مکانی استفاده کرد. از آن در غارها و از طریق زمین های کوهستانی بالا استفاده کنید.

شما می توانید به طور یکپارچه از آسمان به سطح زمین فرود آمده و به دنبال مقاصد مختلف (حتی یک اژدهای عجیب در دوردست) بگردید. همچنین امکان فرود و شیرجه در آب وجود دارد.

چیزهای بیشتری در راه است، اما Aonuma می خواهد بازیکنان خودشان کشف کنند. The Legend of Zelda Tears of the Kingdom در 12 می برای نینتندو سوییچ منتشر شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید