مجموعه The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای بزرگترین نسخه فیزیکی بریتانیا در سال 2023


واقعا شکی نبودThe Legend of Zelda: Kingdom of Tearsقرار است بزرگترین موفقیت انتقادی و تجاری سال باشد و مطمئناً انتظارات را تا چند روز پس از انتشار برآورده می کند. نه تنها در حال حاضر امتیاز خیره کننده متاکریتیک 96 را دارد، بلکه به نظر می رسد که این سطح از موفقیت جهانی در فروش این غول جهان باز منعکس شده است.

به عنوان مثال، در بریتانیا (طبق داده های Gfk که توسط کریستوفر درینگ از GamesIndustry در توییتر به اشتراک گذاشته شده است)،اشک های پادشاهیبزرگترین پرتاب فیزیکی را در منطقه در سال 2023 خواهد داشت. بنابراین آن راه اندازی فیزیکیمیراث هاگوارتز،با توجه به اینکه راه اندازی این اکشن-RPG چقدر چشمگیر بود، این خود گویای خوبی است.

علاوه بر این، تنها در دو روز فروش فیزیکی،The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsهمچنین این هشتمین بازی پرفروش این سری تا به امروز در بریتانیا است که از فروش مادام العمر عناوین قبلی این سری پیشی گرفته است.شمشیر به آسمان، بیدار باد،وارتباط با جهانپرتاب نیز 173 درصد بلندتر است.نفس وحشی.

اشک های پادشاهیاین نسخه به بزرگترین نسخه در تاریخ سوییچ تبدیل نشده است.پوکمون اسکارلت و بنفشهنوز آن تاج را در دست دارد،زلداعنوان به وضوح “کمی” زیر آن است. از سوی دیگر از نظر درآمد هم اکنون در جایگاه چهارم قرار دارد.زلدا آنها در مسابقات قبلی خود با اختلاف کمی عقب بودنداوکارینای زمانوشاهزاده خون آشامآنها به ترتیب در رده های سوم و دوم قرار دارند.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tearsدر نینتندو سوییچ موجود است. منتظر بررسی به زودی باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید