«افسانه زلدا: اشک‌های پادشاهی» در چارت‌های فروش بریتانیا تسلط دارد، «Street Fighter 6» در رتبه دوم قرار دارد.


مورد انتظار ترین کار Capcom مبارز خیابانی 6 این جمعه با تحسین گسترده منتقدان منتشر شد و رکوردهای پخش کننده را در Steam به ثبت رساند. این اولین بار در رتبه دوم جدول فروش فیزیکی Gfk در بریتانیا قرار گرفت، اما برای گرفتن جایگاه کافی نبود. The Legend of Zelda: Kingdom of Tears.

دومی به مدت چهار هفته در رتبه اول باقی ماند و سومین کتاب پرفروش است. زلدا عنوانی در تاریخ بریتانیا که تنها بر اساس فروش فیزیکی است.این همه است The Legend of Zelda Breath of the Wild (رتبه هفتم در نمودار این هفته) شاهزاده خون آشام جلوتر از آنبا توجه به مبارز خیابانی 6GamesIndustry اشاره می کند که PS5 79 درصد از فروش را به خود اختصاص داده است، پس از آن Xbox Series X/S با 13 درصد و PS4 با 8 درصد قرار دارند.

فیفا 23 از نظر فروش نسبت به هفته قبل 4 درصد کاهش یافت و در جایگاه سوم قرار گرفت. میراث هاگوارتز با کاهش 11 درصدی فروش در رتبه چهارم قرار دارد. جنگ ستارگان جدی: بازمانده فروش 7 درصد کاهش یافت و به رتبه ششم سقوط کرد. درایو لگو 2k فروش 8 درصد کاهش یافت و به رتبه هجدهم سقوط کرد. درباره ویرانگری Daedalic Entertainment ارباب حلقه ها: گولوم هفته گذشته در رتبه 6 قرار گرفت و از آن زمان به بعد از 40 رتبه برتر سقوط کرد.

10 عنوان برتر فیزیکی Gfk برای هفته منتهی به 3 ژوئن را در زیر مشاهده کنید.

هفته قبلاین هفتهعنوان
11The Legend of Zelda: Kingdom of Tears
نسخه جدید2مبارز خیابانی 6
23فیفا 23
3چهارمیراث هاگوارتز
چهارپنجMario Kart 8 Deluxe
پنج6جنگ ستارگان جدی: بازمانده
77The Legend of Zelda Breath of the Wild
98عبور حیوانات: افق های جدید
89سرقت بزرگ خودکار 5
14دهنینتندو سوییچ ورزشینویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید