کارگردان The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در حال برنامه ریزی برای بازی بعدی Zelda است


نینتندو The Legend of Zelda: Kingdom of Tears پس از سال ها توسعه، سرانجام در دسترس و به طور گسترده مورد استقبال قرار گرفت نفس وحشی. این در حال حاضر یک موفقیت بزرگ بوده است، اما کارگردان بازی، Hidemaro Fujibayashi، روی موفقیت‌ها تکیه نمی‌کند.

پس از مصاحبه با نیویورک تایمز (هشدار: اسپویل داستان سبک)او به نویسنده زاخاری اسمال اعتراف کرد که “از قبل برنامه هایی برای آینده دارد.” زلدا بازی جالب اینجاست که او هنوز این موضوع را به تهیه کننده سریال Eiji Aonuma نگفته است. اشک های پادشاهی پس از آن، توسعه در سال 2017 آغاز شد نفس وحشی انتشار، این یک داده است.

او همچنین در این مصاحبه درباره حضور مجدد گانوندورف به عنوان یک آنتاگونیست صحبت کرد. او شخصیت و خطوط متمایزی دارد (به لطف متیو مرسر از منتقدان رول) در مورد فاجعه گانون، اما آئونوما گفت: . Ganondorf ماده ای است که برای تکمیل گیم پلی استفاده می شود. “

با توجه به توصیف او The Legend of Zelda The Wind Waker، جایی که او با Hyrule برای کسانی که در صحرای Gerudo رنج می برند مبارزه می کند، اما می تواند سایه ای به شخصیت او اضافه کند. اما در حال حاضر (و احتمالاً بارها بعد از آن)، او تبهکاری باقی خواهد ماند که لینک و زلدا باید جلوی آن را بگیرند.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tears برای نینتندو سوییچ منتشر شد. برای گیم پلی گسترده Opening Hour به اینجا بروید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید