the legend of zelda tears of the kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom می تواند آخرین نسخه اصلی نینتندو برای سوییچ باشد – شایعه


نینتندو تا کنون نسخه های اول شخص بزرگ زیادی برای سال 2023 ندارد، اما The Legend of Zelda Tears of the Kingdom چند ماه دیگر منتشر می‌شود، اما هنوز هیجان زیادی در پایگاه کاربری سوییچ وجود دارد. به نظر می‌رسد.

اخیراً، روزنامه نگاران کریستوفر درینگ (از GamesIndustry) و اندی رابینسون (از VGC) در توییتر گفتند که بر اساس آنچه که شنیده اند، نینتندو قصد ندارد انتشار جدیدی پس از سوییچ را منتشر کند. زلدا “در حالی که برای”. جالب اینجاست که رابینسون می‌گوید این می‌تواند به این دلیل باشد که نینتندو تمرکز خود را در داخل به سمت جانشین سوییچ معطوف کرده است، زیرا نینتندو می‌تواند «تا سال 2024» درباره سخت‌افزار جدید صحبت کند.

البته، اشک های پادشاهی این تنها بازی شخص اولی نیست که نینتندو در خط لوله نینتندو سوییچ دارد. پیکمین 4 چه زمانی بازگشت لوکس به سرزمین رویایی کربی در حال حاضر در دست ساخت است، اما شایان ذکر است که غول ژاپنی چیزی را اعلام نکرده است که دقیقاً برابر با جدید باشد. زلدا بازی

این گزارش مطمئناً نشان می‌دهد که این شرکت در حال کار بر روی انتشار سخت‌افزار بزرگ بعدی خود است.نشت اطلاعات مربوط به Nvidia در سال گذشته نیز ارجاعاتی به سخت‌افزار جدید را مشاهده کرد.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom، در همین حال، Switch قرار است در تاریخ 12 مه عرضه شود. یک مدل Switch OLED با مضمون نسخه محدود نیز در تصویری که اخیراً فاش شده است نشان داده شده است. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat