the legend of zelda tears of the kingdom

The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom and Advance Wars 1+2: Reboot Camp Pre-orders به ​​زودی پخش می شود – شایعه


با نزدیک شدن به پایان ماه اول سال 2023، ما شروع به بررسی دقیق آنچه که نینتندو در چند ماه آینده برای سوییچ در نظر گرفته است، می کنیم. حداقل یک سال دیگر البته، چندین بازی اصلی و اصلی برای سوییچ در سال 2023 معرفی شده‌اند و به نظر می‌رسد به‌زودی به‌روزرسانی‌های برخی از آنها ارائه می‌شود.

همانطور که توسط کاربران Famiboard گزارش شده است،The Legend of Zelda Tears of the Kingdomچه زمانیAdvance Wars 1+2: Reboot Campبه تازگی به روز شده است و به هر دو بازی NSUID های جدید داده شده است. بازی هایی که NSUID های به روز یا جدید را در فروشگاه الکترونیکی دریافت می کنند، معمولاً همزمان با پیش فروش آن ها هستند.

نینتندو به طور سنتی در چند هفته اول هر سال ارائه‌های حضوری برگزار می‌کند تا نگاهی عمیق‌تر به عناوین آینده داشته باشد. مشخص است، بنابراین ممکن است پیش‌سفارش‌های عناوین شخص اول آتی فقط در توییتر اعلام شود.

Advance Wars 1+2: Reboot Campنینتندو ادعا می کند که هنوز در خط لوله قرار دارد، اما مدت زیادی از آن می گذرد و چندین بار به تعویق افتاده است.The Legend of Zelda Tears of the Kingdom،در همین حال، قرار است در تاریخ 12 می برای سوییچ عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat