Legend of Zelda Producer علاقه مند به اقتباس فیلم


مدت زمان طولانی افسانه زلدا ایجی آئونوما تهیه کننده سریال در مصاحبه اخیر با Polygon گفت که علاقه مند به ساخت یک اقتباس سینمایی از این مجموعه است.

وقتی در مورد موفقیت های اخیر آنها سوال شد، فیلم های super mario bros برانگیختن هیجان در مورد احتمالات افسانه زلدا آئونوما گفت: “باید بگویم که علاقه مند هستم.” “مسلما.”

اما متأسفانه، فقط علاقه داشتن به چیزی باعث نمی شود چیزها اتفاق بیفتد.»

هیدمارو فوجی بایاشی کارگردان فیلمی است که به تازگی اکران شده است The Legend of Zelda: Kingdom of Tears– پیشنهاد کرد که حمایت طرفداران برای ساخت یک فیلم بالقوه بر اساس مهم است زلدا شکستن آقای فوجی بایاشی گفت: “مهم ممکن است صدای هواداران باشد.”

فیلم های super mario bros موفقیت بزرگی برای نینتندو بود و در حدود یک ماه بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس فروش کرد. این فیلم پرفروش‌ترین فیلم سال شد و نینتندو همچنین فاش کرد که علاقه‌مند است فیلم‌های بیشتری را تحت عنوان Nintendo Pictures بسازد.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tears اخیرا به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر شده است. از زمان عرضه، این بازی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و تعداد قابل توجهی از واحدهای آن در سراسر جهان از جمله در بریتانیا و فرانسه فروخته شد. برای جزئیات بازی، به تحلیل گرافیکی مراجعه کنید. همچنین، در اینجا 15 نکته و ترفندی وجود دارد که باید در حین بازی به خاطر بسپارید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *