فیلم The Legend of Zelda “داستانی شگفت انگیز از ماجراجویی و کشف را روایت می کند” – مدیر عامل سونی


در ماه نوامبر، نینتندو اعلام کرد که با Sony Pictures برای تولید فیلم‌های لایو اکشن بر اساس عناوین زیر همکاری کرده است: افسانه زلدا (از اینکه تعداد قابل توجهی از طرفدارانی که منتظر یک فیلم انیمیشن بودند، کاملاً شگفت زده شدیم)، و کنفرانس مطبوعاتی اخیر سونی در نمایشگاه CES 2024 به‌روزرسانی سریع آخرین اطلاعات بر اساس این فیلم را به ما داد.

سونی پس از معرفی تعدادی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی در حال تولید (از جمله فصل دوم در HBO) روی صحنه می‌رود. آخرین ما، عجله جاذبه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر اساس آن خدای جنگ و افق، در میان بسیاری از پروژه های دیگر)، کنیچیرو یوشیدا، مدیر عامل سونی نیز اشاره کرد: زلدا ما در مورد انتظارات طرفداران از فیلم صحبت می کنیم.

ما همچنین در مورد یک گسترش IP دیگر هیجان زده هستیم: اقتباسی از یک سری بازی های نینتندو. افسانه زلدااو گفت: “این فیلم لایو اکشن داستانی عالی از ماجراجویی و کشف را ارائه می دهد.”

افسانه زلدا وس بل، معروف به “”” قرار است کارگردانی کند. دونده مارپیچ سه گانه و آثار آینده پادشاهی سیاره میمون ها. اخیرا بل اظهار داشت که می‌خواهد این فیلم مانند یک فیلم لایو اکشن استودیو گیبلی باشد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید