نسخه دمو بازی The Legend of Heroes: Trails of the Dawn هم اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است.


فالکوم Legend of Heroes: Trail of the Dawn حدود یک ماه تا انتشار باقی مانده است، اما طرفداران می توانند با نسخه دمو آن را زودتر بچشند. در حال حاضر بر روی PS4 و PS5 در دسترس است، اما هیچ نسخه بومی برای دومی وجود ندارد. پیشرفت شما در زمان راه اندازی به بازی منتقل می شود و به شما یک شروع عالی می دهد.

واقع در جمهوری کالبارد، مسیرهای فولاد سرد 4 و راهی به رویاپردازی، سپیده دم این فیلم بر روی Spriggan Van Arklyde تمرکز دارد. او که یک مزدور و کارآگاه است، درگیر پرونده‌ای با اگنس کلودل می‌شود که در تلاش برای بازپس‌گیری جایگاه پدربزرگش است. البته شخصیت های دیگری هم درگیر می شوند، مانند فلی الفاید، جیگر که به دنبال دوست می گردد.

در آخرین تریلر، بلگارد زمان، استاد Kunlun و مربی وان نیز حضور دارد. علاوه بر سیستم هم ترازی قانون و آشوب که بر اعضای حزب و رویدادها تأثیر می گذارد، نبردهای میدانی این گزینه را دارند که بین نبردهای زمان واقعی و جنگی مبتنی بر فرماندهی جابجا شوند.

Legend of Heroes: Trail of the Dawn در تاریخ 5 جولای برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه می شود. تا آن زمان، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید