The Legend of Heroes: Trails Through Daybreak اعلام شد که تابستان 2024 در اروپا و آمریکا اکران خواهد شد.


توسط NIS America و Falcom اعلام شد The Legend of Heroes: Trail of Dawnبومی سازی انگلیسی (با صدای انگلیسی و ژاپنی) Legend of Heroes Kuronokiseki. قرار است در تابستان 2024 در کشورهای غربی برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch عرضه شود. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

در جمهوری کالوارد پس از گرگ و میش بزرگ Erebonia، مسیر از طریق سپیده دم در مورد ون آرکلاید است، یک اسپریگ که ماموریت های مختلفی را بر عهده می گیرد. یک روز از اگنس کلودل با او تماس گرفت. او به دنبال بازیابی سنگ بند دزدیده شده توسط پدربزرگش است، اما به طرز مشکوکی از مشورت با انجمن بریسر اجتناب می کند.

علاوه بر کار با موتور جدید فالکام، مسیر از طریق سپیده دم این دارای یک سیستم مبارزه بهبود یافته است که به طور یکپارچه بین مبارزات زمان واقعی و نوبتی جابجا می شود. همچنین می‌توانید تصمیم‌های مختلفی بگیرید که بر متحدان، گزینه‌های گفتگو و مشاغل شما تأثیر بگذارد تا مناسب قانون، آشوب یا جایی در این بین باشد.

علاوه بر نسخه استاندارد، نسخه Collector’s Edition نیز برای پیش خرید در فروشگاه اینترنتی NIS America موجود است. این شامل بازی پایه، کتاب هنری کوچک، OST دیجیتال، کتاب هنری با جلد گالینگور، جعبه کارت ویزیت، جعبه کلکسیونر با آستین بیرونی “Oct-Genesis” و موارد دیگر است. آن را در زیر بررسی کنید و منتظر بروزرسانی های بیشتر در مورد عنوان باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید