فیلم The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 قرار است در اوایل سال 2025 در اروپا و آمریکا اکران شود.


امروز روز مهمی است افسانه قهرمانان برای طرفداران خارج از ژاپن، نه تنها نسخه مورد انتظار در اروپا و آمریکا امروز به پایان می رسد. Legend of Heroes: Trail of the DawnNIS America و Nihon Falcom همچنین زمان اکران دنباله در خارج از ژاپن را اعلام کردند.

The Legend of Heroes: Trails of the Dawn 2 قرار است اوایل سال 2025 در اروپا و آمریکا عرضه شود. اگرچه تاریخ انتشار مشخصی هنوز اعلام نشده است، NIS America مانند کار قبلی، خط سیر سپیده دم 2 بازیکنان Xbox یک بار دیگر از دست خواهند رفت، زیرا برای PS5، PS4، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.

The Legend of Heroes: Trails of the Dawn 2 در سپتامبر 2022 در ژاپن منتشر خواهد شد.این یک دنباله است The Legend of Heroes: Trail of Change Farewell، Zemuria قرار است در سپتامبر سال جاری در ژاپن منتشر شود.

در بررسی اخیر Legend of Heroes: Trail of the Dawn پس از انتشار در اروپا و آمریکا، ما به آن امتیاز 8/10 دادیم و گفتیم:Legend of Heroes: Trail of the Dawn شخصیت‌های جدید سرگرم‌کننده، مبارزات چشمگیر و ارائه نسبتاً قوی با وجود برخی نقص‌های آشنا ارائه می‌کند و هویت خود را در فرنچایز گسترده‌تر ایجاد می‌کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Falcom و NIS America نیز اعلام کردند. Ys 10 اسکی نوردیک سرانجام در اکتبر امسال به سمت غرب حرکت می کنیم. لطفا برای جزئیات اینجا را ببینید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید