The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3 و 4 توسط ESRB برای PS5 رتبه بندی شده است.


عقب The Legend of Heroes: Trajectory of Dreams، فالکام از حماسه Erebonian حرکت می کند. با این حال، به نظر می رسد که ورودی قبلی در سری برای بازیکنان PS5 منتشر شده توسط NIS America را بهبود می بخشد. هیئت رتبه بندی نرم افزار سرگرمی (ESRB) اخیراً به نسخه PS5 امتیاز داده است. The Legend of Heroes Sen no Kiseki 3 و چهار. به هر عنوان به دلیل خشونت، زبان و برخی مضامین تحریک‌آمیز، رتبه «T» برای نوجوانان داده می‌شود.

هر دو عنوان بر روی PS4، Nintendo Switch و PC در دسترس هستند و موج بعدی عناوین سری خواهند بود که بر روی PS5 منتشر خواهند شد. جاری، جاده ای به رویا این تنها بازی از این سری است که در کشورهای غربی بر روی PS5 موجود است. در ژاپن، افسانه قهرمانان کورونو کیسکی و Kurono Kiseki 2 -CRIMSON SiN- همچنین بر روی کنسول های نسل فعلی قابل پخش است.

ممکن است به زودی یک اعلامیه رسمی وجود داشته باشد، بنابراین لطفا منتظر آن باشید. حدودا زمانی که دنباله سیاه از آنجایی که قرار است در غرب منتشر شود، فالکام اطمینان می دهد که اخبار “در اسرع وقت” خواهد رسید. در ضمن، بررسی ما را بررسی کنید. جاده ای به رویا.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *