بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3 و 4 در اوایل سال 2024 برای PS5 عرضه خواهد شد.


همانطور که رتبه‌بندی‌های اخیر ESRB نشان می‌دهد، NIS America The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3 و The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 4 در اوایل سال 2024 برای PS5 منتشر خواهد شد. آنها به صورت جداگانه در فروشگاه پلی استیشن و همچنین به صورت فیزیکی به عنوان یک بسته 2 در 1 فروخته می شوند. تریلر اعلامی را در زیر تماشا کنید.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3 در 2 سال اتفاق می افتد فولاد سرد 2 شخصیت اصلی، Rean Schwarzer، به عنوان یک مربی در شعبه آکادمی نظامی Thors کار می کند. او کلاس هفتم جدیدی را با جونا کرافورد، آلتینا اوریون و کرت وندال تشکیل داد و بعداً Ash Carbide و Musse Egret به او پیوستند. آنها با هم کار می کنند تا ماموریت خود را تکمیل کنند و توطئه جدیدی را که در Erebonia ریشه می گیرد، کشف کنند.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 4 این یک پیگیری مستقیم است و حماسه Erebonian را به پایان می رساند. بدون ارائه هیچ اسپویلر، استل برایت به این صورت است: مسیرهایی در آسمان و Lloyd Bunnings از Crossbell Tales نیز به مبارزه می پیوندد. به نظر می رسد که هر دو عنوان در PS5 با کیفیت 4K اجرا می شوند، بنابراین پشتیبانی از 60 FPS تقریباً مسلم است. منتظر اطلاعات بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید