Legend of Heroes: Road to Dreams


NIS America اخیراً این را تأیید کرده است The Legend of Heroes Mugen no Kiseki، دنباله ای برای The Legend of Heroes Sen no Kiseki 4در تابستان 2023 به غرب خواهد آمد. در PS4، PS5، Nintendo Switch و PC موجود است. آیا ارتقای PS4 به PS5 برای مشتریان وجود خواهد داشت؟

در یک پست جدید وبلاگ، ناشر تایید کرد که مسیر ارتقاء از PS4 به PS5 وجود خواهد داشت، اما مشخص نکرد که آیا پولی است یا رایگان. همچنین، اگرچه مزیت انتقال داده ذخیره شده وجود دارد، اما نسخه PS4 ذخیره داده با نسخه PS5 سازگار نیست. این بدان معنی است که تمام پاداش های حمل و نقل برای دارندگان PS5 رایگان است.

با این حال، اگر بازی را روی PS4 شروع کردید و می‌خواهید روی PS5 ادامه دهید، باید از نو شروع کنید. با توجه به پشتیبانی از VR (محدود به بخش های خاصی از محتوای جانبی)، فقط با PS4 و PC سازگار است. به دلیل “مشکلات لجستیکی”، نسخه PS5 نمی تواند از تجربیات VR پشتیبانی کند. جزئیات حالت VR نسخه رایانه شخصی در آینده فاش خواهد شد.

خبر خوب این است که حتی کسانی که هدست VR ندارند نیز می توانند این بخش را به روشی غیر VR تجربه کنند. منتظر جزئیات بیشتر در مورد تاریخ انتشار عناوین در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید