«افسانه قهرمانان: مسیرهایی به موگن» امروز منتشر می‌شود.تریلر راه اندازی فیلم The Sinners را برجسته می کند


فالکوم The Legend of Heroes: Trajectory of Dreams امروز برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch در دسترس است. به عنوان یک نسخه اروپایی، مسیر آغازپایان نامه است Sen no Kiseki 4 شخصیت های اصلی لین شوارتزر، لوید بنینگز و سی. تریلر پرتاب یک سی مرموز و گروهش به نام “گناهکاران بدبخت” را به تصویر می کشد. زیر را بررسی کنید.

از دیگر شخصیت ها می توان به قاتلان سابق سوئین آبل و نادیا لین اشاره کرد که وظیفه انتقال پرونده های عجیب و غریب را بر عهده داشتند. داخل آن عروسکی شبیه انسان به نام لاپیس روزنبرگ بود. C با این سه نفر کار می کند و مسیرهای آنها با ریان و لوید در طول داستان تلاقی می کند. یک سیستم تقاطع جدید به بازیکنان اجازه می دهد تا بین هر قهرمان سوئیچ کنند تا تقریباً در هر زمانی یک چشم انداز منحصر به فرد را تجربه کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد RPG، بررسی ما از بازی را اینجا ببینید.با توجه به دنباله سیاه و Kuro no Kiseki 2 -CRIMSON SiN-، تاریخ انتشار در آمریکای شمالی و اروپا وجود ندارد. با این حال، فالکام “سخت کار می کند تا این پروژه ها را آغاز کند” و قول می دهد اخبار انتشار را “در اسرع وقت” ارائه دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *