The-Legend-of-Heroes-Kuro-no-Kiseki-II-CRIMSON-SiN- (2)

امتیاز The Legend of Heroes Black Kiseki 2 -CRIMSON SiN- برای کامپیوتر در کره


نیهون فالکام افسانه قهرمانان این فرنچایز در چند سال گذشته شاهد افزایش فعالیت بوده است و به وضوح ادامه خواهد داشت. The Legend of Heroes: Trajectory from Zero در حالی که برای PC، Switch و PS4، افسانه قهرمانان آئوکی کیسکی چه زمانی The Legend of Heroes: The Phantom Trajectory، به نظر می رسد این سریال برای سال 2023 نیز پر شده است.

و به نظر می رسد که نام دیگری به زودی رسماً به این لیست بپیوندد. The Legend of Heroes Kyou no Kiseki 2 -CRIMSON SiN- این بازی در ماه سپتامبر در ژاپن برای PS5 و PS4 عرضه شد، اما به نظر می‌رسد که Falcom در حال آماده شدن است تا خط بازی خود را به پلتفرم‌ها و بازارهای بیشتری عرضه کند. توسط کمیته رتبه‌بندی و مدیریت بازی (GRAC) برای رایانه شخصی رتبه‌بندی شده است.

جالب است، البته، سلف آن، The Legend of Heroes Kurunokiseki، هنوز در هیچ کجای خارج از ژاپن منتشر نشده است و خود همان موارد ذکر شده است جاده ای به سمت فانتزی محلی شده است. در حالی که پیگیری جدول زمانی این نسخه ها در خارج از ژاپن جالب است، اما این گواهی می تواند نشان دهد که اعلامیه های رسمی ممکن است در آینده نزدیک دنبال شود.نویسنده: Shubhankar Parijat