فیلم The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel Farewell Zemuria در تاریخ 26 سپتامبر در ژاپن اکران خواهد شد.


The Legend of Heroes: Trails of Shining Farewell، ZemuriaMobile Suit Gundam: Char's Counterattack، فصل بعدی مجموعه طولانی مدت RPG Falcom، در تاریخ 26 سپتامبر در ژاپن منتشر خواهد شد. طبق آخرین شماره Weekly Famitsu، این بازی برای PS4 و PS5 با قیمت خرده فروشی 8800 ین (تقریباً 56.22 دلار) منتشر خواهد شد.

به عنوان پیگیری برای The Legend of Heroes: Trails of Dawn 2 -CRIMSON SiN-، داستان مربوط به عملیات Startaker است که توسط جمهوری کالوارد برای فرستادن بشریت به فضا و کشف “بیرون جو” انجام شد. در همین حال، ون آرکلاید و دوستانش با هدفی در Oread همگرا می شوند. سقوط زموریا در سال 120 پیش‌بینی شده بود و پیش‌گویی‌های زیادی برای فصل بعدی وجود دارد.

البته بازیکنان غربی باید منتظر بمانند تا این عنوان (و نسخه قبلی آن که هنوز تاریخ انتشار جهانی ندارد) به دست بیاورند. خوشبختانه، مکان سیاه در آمریکای شمالی و اروپا به عنوان ظاهر خواهد شد The Legend of Heroes: Trail of Dawn. این بازی در تاریخ 5 جولای برای PS4، PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. منتظر اطلاعات بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید