The Last of Us Part 1

The Last of Us به عنوان “متضاد Resident Evil” – نیل دراکمن در نظر گرفته شد.


در اواخر دهه 2000 و اوایل دهه 2010، رسانه های سرگرمی از زامبی ها اشباع شدند، و همینطور بازی ها.در نگاه اول، خیلی ها به راحتی می توانستند در اولین بار اعلام اشتباه کنند آخرین نفر از ما هیچ کمبودی در آن وجود نداشت، زیرا این یکی دیگر از بازی های زامبی کشی است.

البته طولی نکشید که مشخص شد. آخرین نفر از ما قرار بود خیلی بیشتر باشد، تا حد زیادی به دلیل لحن بزرگسالانه تر و ساده ترش و اینکه چقدر به داستان و شخصیت هایش اختصاص دارد. تقریباً شبیه قانون بود.

در مصاحبه اخیر با هالیوود ریپورتر، خالق و کارگردان سریال و نیل دراکمن رئیس Naughty Dog گفت: آخرین نفر از ما به عنوان “برعکس” بازی Resident Evilاو می‌گوید: «این سریالی است که او دوست دارد، اما لحن و سبک آن همیشه از حد گذشته است.

“ما می خواستیم برعکس عمل کنیم بازی Resident Evil او گفت: «من آن را دوست دارم، اما خیلی زیاده‌روی شده است، شما با عنکبوت‌های غول‌پیکر می‌جنگید، و همه چیز به تنوع دشمن مربوط می‌شود. اگر همه چیز در مورد روابط صمیمی باشد، چه؟ بچه‌ها و چه چیزی زیباست و چه چیزی واقعاً وحشتناک از آن بیرون می‌آید؟»

اغراق نیست اگر بگوییم کار کرد. Naughty Dog اخیراً اعلام کرده است: آخرین نفر از ما این سری بیش از 37 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. یک بازی چند نفره مستقل در دست ساخت است و به زودی نسخه اقتباسی HBO نیز در دست ساخت است. قسمت 3 همچنین شایعه شده است که در حال توسعه است، اما به جرات می توان گفت که فقط بزرگتر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat