کیتلین دیور رسما نقش ابی را در فصل دوم The Last of Us انتخاب کرد


HBO آخرین ما فصل اول به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفت و بازیگران عالی آن یکی از معدود مواردی بود که مورد تحسین قرار گرفت، اما پس از آن، بدون تعجب، مشخص شد که برخی از مهمترین شخصیت های سریال در فصل بعد معرفی خواهند شد. کمبود کنجکاوی در مورد نحوه بازیگری فیلم یکی از شخصیت هایی که در مرکز بیشتر گفتگوها قرار دارد، البته ابی است. The Last of Us قسمت 2و اکنون به طور رسمی می دانیم که چه کسی در فصل دوم سریال که قرار است در سال 2025 نمایش داده شود، نقش او را بازی خواهد کرد.

بر اساس گزارشی در نوامبر سال گذشته، آخرین ما کیتلین دیور در ابتدا قرار بود نقش ابی را در فصل دوم بازی کند، اما Variety گزارش می دهد که این موضوع به طور رسمی تایید شده است. دیور بیشتر به خاطر نقش هایش در فیلم های زیر شناخته می شود: موجه، دوپ شیک، و آخرین مرد ایستادهاز همه جالبتر، او در گذشته با Naughty Dog نیز با بازی Cassie Drake همکاری داشته است. Uncharted 4: The End of Thieves.

کریگ مازین و نیل دراکمن، خالقان سریال درباره انتخاب دیور گفتند: “فرآیند انتخاب بازیگران برای فصل 2 مانند فصل 1 است. ما به دنبال بازیگرانی در سطح جهانی هستیم که روح شخصیت های اصلی را تجسم می بخشند.” هیچ چیز مهم‌تر از استعداد نیست و ما از اینکه مجری بسیار تحسین‌شده‌ای مانند کیتلین به پدرو، ورا و بقیه اعضای خانواده می‌پیوندیم، هیجان‌زده هستیم.»نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید