The Last of Us Part 3 در حال حاضر در Naughty Dog – Rumor در حال توسعه است


Naughty Dog یکی از استودیوهای پلی استیشن شخص اول است که هنوز جزئیات خاصی از کار بعدی خود را فاش نکرده است، اما به نظر می رسد که آنها این کار را انجام داده اند. افشاگر معروف فیلم که داستان را فاش کرد – به نظر می رسد که حواشی را در مورد بزرگ بعدی Naughty Dog ریخته است. پروژه

یکی از این پروژه ها می باشد آخرین ما قسمت 3، به گفته ViewerAnon، این پروژه کارگردانی بعدی نیل دراکمن است و در حال حاضر در حال توسعه است. دراکمن در ژوئن سال جاری تایید کرد که بازی بعدی او در حال توسعه است.

جزئیات رسمی در مورد همان مشخصاً کمیاب است، اما در گذشته جدید است آخرین نفر از ما یک بازی می تواند پروژه مورد نظر باشد. دراکمن قبلا گفته بود: The Last of Us قسمت 3 در حالی که می تواند رقیب بعدی استودیو باشد، ما همچنین تأیید کرده ایم که آوریل 2021 از قبل یک طرح کلی داستانی برای بازی آماده است.

از طرف دیگر ViewerAnon از جدید استفاده می کند ناشناس این بازی توسط استودیو دیگری در حال ساخت است ناشناس راه اندازی مجدد در دست ساخت بود، اما نه در Naughty Dog.در نهایت، به گفته ViewerAnon، بازی چند نفره مستقل Naughty Dog آخرین نفر از ما بازی قبل از پروژه های دیگر راه اندازی می شود. این ممکن است شامل IP های جدید باشد یا نباشد.

سونی است آخرین نفر از ما چه زمانی ناشناسو این ممکن است برای مدتی تغییر نکند – حتی اگر عناوین ذکر شده واقعاً در حال تولید باشند، احتمالاً در مراحل اولیه تولید هستند، بنابراین به احتمال زیاد برای مدتی چیز زیادی در مورد آنها نخواهیم شنید. بله (ظرفیت رسمی ، حداقل).

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید