نسخه PC بازی The Last of Us Part 2 ماه هاست که در دست ساخت است – شایعه


و شبح تسوشیما خب، بازی بزرگ بعدی تک نفره پلی استیشن برای رایانه شخصی است خدای جنگ راگناروکاما همانطور که انتظار دارید، این تنها چیزی نیست که سونی در حال توسعه است. در واقع، به گفته یک افشاگر معروف و قابل اعتماد، The Last of Us قسمت 2 مدتی است که آماده انتشار روی پلتفرم شده است.

در گزارشی که در Dealabs منتشر شد، افشاگر billbil-kun گفت: The Last of Us قسمت 2 چند ماه بود که مقدمات آن آغاز شده بود. به گفته این لیکر، توسعه نسخه رایانه شخصی این بازی تحسین شده اکشن ماجراجویی از سال 2021 آغاز شد و از نوامبر سال گذشته میلادی به پایان رسید.

هیچ کس نمی داند چرا سونی تصمیم گرفت انتشار نسخه رایانه شخصی این بازی را به تعویق بیندازد. The Last of Us Part 2 Remastered عرضه PS5 در اوایل سال جاری می‌توانست فرصت مناسبی برای انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی باشد، اما شاید این شرکت نسخه رایانه‌های شخصی این بازی را متوقف کند تا همزمان با پخش فصل دوم این بازی، آن را منتشر کند. سریال درام HBO من حدس می زنم که او این کار را انجام می دهد. آخرین ما سال آینده.

البته، این زمان اضافی احتمالاً به Naughty Dog نیز کمک خواهد کرد تا نسخه رایانه شخصی را به یک تجربه رضایت بخش تبدیل کند. The Last of Us قسمت 1 این بازی در سال 2022 برای PC منتشر شد و به دلیل شرایط فنی ضعیفش در زمان انتشار به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، اما Naughty Dog چندین بار تاکید کرده است که قصد دارد در آینده بیشتر روی توسعه رایانه های شخصی تمرکز کند، بنابراین امیدواریم همه چیز به خوبی پیش برود بدست آید.

The Last of Us قسمت 2 برای PS5 و PS4 موجود است. بررسی نسخه اصلی ما را اینجا و نسخه بازسازی شده را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید