تروفی های جدید برای The Last of Us Part 2 Remastered فاش شد


The Last of Us Part 2 Remastered با توجه به این واقعیت که در چند روز آینده راه اندازی می شود و همچنین دارای محتوای جدیدی برای بازیکنان است که می توانند از آن لذت ببرند، جای تعجب نیست که غنائم جدید قابل بازگشایی PS5 نیز بخشی از این بسته باشند. Naughty Dog در یک توییت جدید فاش کرد که این تروفی ها چه خواهند بود.

در مجموع، The Last of Us Part 2 Remastered 13 تروفی جدید وجود دارد که همگی به No Return گره خورده اند، یک حالت بقای غیر سرکش. برای باز کردن قفل تمام تروفی ها، با هر کاراکتر قابل بازی یک مسابقه برنده شوید، برای هر شخصیت یک آهنگ چالشی کامل کنید، در یک مسابقه رتبه S را کسب کنید، در یک مسابقه روزانه برنده شوید، باید در سختی زمینی برنده شوید و غیره. لطفاً برای جزئیات بیشتر به توییت زیر مراجعه کنید.

در همین حال، Naughty Dog نیز تروفی هایی را که به دست آورده اید تایید کرد. The Last of Us قسمت 2 نسخه PS4 نیز به ریمسترها از جمله پلاتینیوم منتقل خواهد شد. این بدان معنی است که اگر آن را در نسخه PS4 بازی باز کنید، به طور خودکار باز می شود. علاوه بر این، برای باز کردن قفل پلاتینیوم در ریمستر، نیازی به 13 جایزه بدون بازگشت جدید ندارید.

علاوه بر No Return، Guitar Free Play و Lost Levels نیز در محتوای جدید موجود در ریمستر گنجانده شده است.

The Last of Us Part 2 Remastered Naughty Dog هفته گذشته اعلام کرد که ساخت مستند رسمی این بازی نیز منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید