The Last of Us Part 2 Remastered – Naughty Dog نحوه عملکرد No Return را توضیح می دهد


پیش از آن The Last of Us Part 2 Remastered Naughty Dog جزئیات جدیدی از جاذبه ستاره خود، بدون بازگشت، یک حالت جدید سرکش را اعلام کرده است. پس از انتشار یک تریلر جدید، سازنده جزئیات جدیدی را نیز در یک پست وبلاگ جدید فاش کرد.

هر اجرای No Return بازیکنان را در میانه مبارزات مختلف در مکان های مختلف قرار می دهد. The Last of Us قسمت 2 جکسون، ایستگاه خبری کانال 13، و موارد دیگر (گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که در مجموع 12 مکان مختلف وجود دارد)، و بین هر برخورد جنگی به مخفیگاه بازگردید. اکنون می توانید “نبرد بعدی خود را از طریق مسیری که روی تخته چوب پنبه ای قرار داده شده انتخاب کنید.”

نوع هر رویارویی رزمی توسط خود بازیکن انتخاب می شود و چهار مورد از آنها موجود است. Assault شما را با امواج متوالی دشمنان مبارزه می کند. شکار به شما نیاز دارد که در برابر دشمنان و تقویت‌های مداوم زنده بمانید در حالی که یک تایمر تا صفر شمارش معکوس می‌کند. ضبط از شما می‌خواهد که به یک گاوصندوق به شدت محافظت شده بروید و تمام لوازم ارزشمند آنجا را غارت کنید. و در Holdout، شما و همراهتان با هوش مصنوعی باید در برابر انبوهی از افراد آلوده زنده بمانید.

انواع مختلفی از برخورد را می‌توان در مکان‌های مختلف تنظیم کرد، و بسته به اینکه کدام یک را انتخاب می‌کنید، بر موارد دیگری مانند پاداش‌هایی که قفل باز می‌کنید و اصلاح‌کننده‌های اعمال‌شده نیز تأثیر می‌گذارد. در مورد آن، بازیکنان همچنین می توانند انتخاب کنند که چالش های مود تصادفی را برای هر رویارویی اعمال کنند. این بر پاداشی که در پایان دریافت می کنید تأثیر می گذارد.

به گفته Naughty Dog، از مهی که کل نقشه را پوشانده تا دشمنانی که پس از مرگ بمب‌های لوله‌ای می‌اندازند، این مد «مهارت‌های شما را به روش‌های سرگرم‌کننده و شگفت‌انگیز آزمایش می‌کند». به طور مشابه، No Return همچنین دارای چالش‌های دینامیکی اختیاری در قالب گامبیت است، مانند اینکه باید از تعداد معینی از حملات غوغا دوری کنید یا تعداد معینی از دشمنان را با شلیک‌های سر بکشید.

وقتی صحبت از دشمنان شد، در پایان هر اجرا، بازیکنان با یکی از شش رئیس موجود مواجه خواهند شد. به گزارش ناتی داگ: The Last of Us قسمت 2 “این به یاد ماندنی ترین دشمن است، اما نه لزوماً همان دشمنی که شما با آن جنگیدید، همانطور که بار اول با آن جنگیدید.” تریلر اخیر بدون بازگشت شاهد بود که الی در یک نبرد رئیسی با شاه موش بدنام روبرو شد. همچنین در پایان هر اجرا یک امتیاز تجمعی و رتبه عملکرد دریافت خواهید کرد.

در همین حال، Naughty Dog نیز تایید کرد که بازیکنان می‌توانند سلاح‌های خود را ارتقا داده و با هر دویدن از طریق درخت مهارت پیشرفت کنند. با این حال، از آنجایی که این یک حالت سرکش است، در پایان هر اجرا، به‌روزرسانی مجدد تنظیم می‌شود. اینکه کدام سلاح ها به عنوان پیکاپ ظاهر می شوند، از دویدن به اجرا دیگر متفاوت است. در همین حال، وقتی صحبت از پیشرفت متا بازی در این حالت به میان می‌آید، بازیکنان پوسته‌ها، شخصیت‌ها، بازی‌های جدید، شرکت‌های هوش مصنوعی (معروف به دوستان) و موارد دیگر را باز می‌کنند.

در مجموع 10 شخصیت قابل بازی در این حالت وجود دارد، اما تنها دو نفر از آنها (الی و ابی) از همان ابتدا باز می شوند. از آنجا می توانید با انجام چالش های مختلف قفل هشت باقی مانده را باز کنید. چالش های مختلف هم با شخصیت های خاص و هم با بدون بازگشت به عنوان یک کل مرتبط است.

البته شخصیت ها نیز دارای ویژگی ها و سبک های بازی منحصر به فردی هستند. به عنوان مثال، دینا دسترسی فوری به دستور العمل های بمب های تله و بیهوشی دارد، و همچنین یک مهارت بازشدنی است که به او اجازه می دهد تا دو برابر مقدار معمولی بمب ایجاد کند. از طرف دیگر، ابی با دستور العمل های ارتقاء حملات غوغا و توانایی بهبود در هر ضربه غوغا، بیشتر به یک کبودی تبدیل می شود.

در No Return، بازیکنان همچنین در مراحل سفارشی بازی می‌کنند که در آن می‌توانند عناصر مختلف را روشن و خاموش کنند. از سوی دیگر، اجرای روزانه برای همه بازیکنان در سراسر جهان مشترک است و به همه این فرصت را می‌دهد که مجموعه چالش‌هایی را که به‌طور تصادفی تولید می‌شوند، یک‌باره کامل کنند. با شخصیت های خاص Daily Runs همچنین دارای تابلوهای امتیازاتی است که در آن می توانید ببینید که چگونه از نظر امتیاز و زمان اجرا در مقابل سایر بازیکنان قرار می گیرید.

Naughty Dog همچنین چند اسکرین شات جدید از بازی No Return منتشر کرد. می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

The Last of Us Part 2 Remastered در 19 ژانویه برای PS5 منتشر شد.

The Last of Us Part 2 Remastered
The Last of Us Part 2 Remastered
The Last of Us Part 2 Remasteredنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید