به گفته آهنگساز، «نسخه جدید» «آخرین ما قسمت 2» در دست ساخت است.


گوستاوو سانتائولالا – آهنگساز آخرین ما، آخرین ما قسمت 2،اقتباس HBO از بازی The Naughty Dog – به نظر می رسد نسخه پیشرفته به اشتباه تأیید شده استThe Last of Us قسمت 2در دست ساخت.

در مصاحبه اخیر با کانال یوتیوب اسپانیایی Blender، از سانتائولالا در مورد ظاهر کوتاه او در این فیلم سوال شد.The Last of Us قسمت 2، بازیکن می تواند در اوایل بازی به سمت او (مثل خودش) برود و او را در حال پخش موسیقی با ران لوکو تماشا کند. در پاسخ به یک سوال، آقای Santaolalla به طور تصادفی از یک “نسخه جدید” نام برد که در آن بازیکن می تواند “نسخه بعدی” را ایجاد کند. [him] موضوع خاصی را بازی می کند.» او با عجله اضافه کرد که نمی تواند به چیز دیگری اشاره کند.

“برش کارگردان”The Last of Us قسمت 2در افشاگری های گذشته به این موضوع اشاره شده است، تام هندرسون، روزنامه نگار در ژانویه گذشته ادعا کرد که نسخه پیشرفته ای از بازی در دست ساخت است.

البته، اگر این الحاقیه واقعاً در حال توسعه باشد، جالب است که ببینیم آیا برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود یا خیر. با توجه به تعهد ثابت Naughty Dog به توسعه رایانه شخصی و این واقعیت که بازی در حال حاضر بیش از سه سال از عمر آن می گذرد، می توان تصور کرد که اکنون زمان مناسبی برای پورت رایانه شخصی است.

The Last of Us قسمت 2در ژوئن 2020 برای PS4 منتشر شد و در عرض دو سال بیش از 10 میلیون نسخه فروخت. شما می توانید نقد و بررسی بازی ما را در اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *