مستند The Last of Us Part 2 نشان می دهد که بازی تک نفره بعدی استودیو The Last of Us Part 3 نخواهد بود.


جزئیات جدیدی در مورد عملکرد داخلی توسعه دهنده Naughty Dog به لطف انتشار آن فاش شده است. Ground 2: Making The Last of Us Part 2.مستندی دو ساعته که توسعه آن را به نمایش می گذارد The Last of Us قسمت 2، فاش کرد که بازی تک نفره بعدی این استودیو اجرا نخواهد شد. The Last of Us قسمت 3.

همانطور که توسط کاربر X (توئیتر سابق) Shinobi602 مشاهده شد، به نظر می رسد استودیو در حال کار بر روی یک عنوان تک نفره کاملاً جدید است. با این حال، نیل دراکمن، کارگردان خلاق، در این مستند گفت که مفهومی برای دنباله آن وجود دارد و گفت: “شاید فصل دیگری در این داستان وجود داشته باشد.” The Last of Us قسمت 2 آیا داری.

Ground 2: Making The Last of Us Part 2 مدت کوتاهی پس از انتشار به صورت رایگان منتشر شد The Last of Us Part 2 Remastered. نسخه بازسازی شده این عنوان که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، تصاویری ارتقا یافته، یک حالت سرکش جدید و دیگر امتیازات را در بالای حالت داستان اصلی چشمگیر اضافه می کند.

The Last of Us Part 2 Remastered فقط در PS5 موجود است. برای اطلاعات بیشتر، نقدی که به این عنوان امتیاز 9 از 10 داده است را مطالعه کنید.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید