The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1 – 2 ساعت آزمایشی اکنون برای مشترکین PS Plus Premium در دسترس است


اقتباس HBOآخرین نفر از ماامروز برای اولین بار پخش شد و سونی با استفاده از هیجان ایجاد شده از اولین قسمت که در سراسر جهان منتشر شد، تلاش بعدی خود را انجام می دهد.آخرین ما قسمت 1،همانطور که بسیاری پیش بینی کردند.

با نسخه جدید PS5 Remake، نسخه آزمایشی این بازی اکنون برای همه مشترکین پلی استیشن پریمیوم در دسترس است. مشترکین اکنون می توانند به بازی بپرند و به مدت دو ساعت بدون نیاز به خرید آن بازی کنند، و سونی امیدوار است که شما به اندازه کافی از آن برای خرید کل بازی خوشتان بیاید.

البته، فرنچایز تاثیرگذار Naughty Dog به زودی به روی مخاطبان جدید نیز باز خواهد شد.The Last of Us قسمت 1همچنین در تاریخ 3 مارس برای PC در دسترس خواهد بود. این بازی در پلتفرم 10 دلار ارزان تر از PS5 خواهد بود و کاملاً برای دک های Steam بهینه شده است.

در بررسی ماآخرین ما قسمت 1،ما به آن نمره 9/10 دادیم.The Last of Us قسمت 1 این یک بازسازی وفادار از نسخه اصلی است. می توانست از گیم پلی بهتری بهره مند شود، اما آنچه ما در اینجا داریم واقعاً خوب کار می کند و بازی کردن بسیار سرگرم کننده است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat