The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1 هفته گذشته پس از پخش سریال HBO شاهد افزایش 238 درصدی فروش در بریتانیا بود.


اقتباس HBOآخرین نفر از مایکشنبه گذشته نمایش داده شد و بلافاصله با استقبال گسترده منتقدان مواجه شد، همچنین دومین سریال بزرگ HBO از سال 2010 پخش شد.خانه اژدهاجای تعجب نیست که موفقیت آن به لطف هیجان و هیاهوی ایجاد شده توسط نمایش، به بازی نیز سرایت کرده است.

طبق آخرین داده های هفتگی Gfk در مورد فروش نرم افزارهای جعبه ای در بریتانیا (از طریق GamesIndustry)، پس از اولین نمایش HBO در هفته گذشته،The Last of Us قسمت 1فروش نسبت به هفته قبل 238 درصد افزایش یافت و به رتبه 20 جدول صعود کرد.

جالب اینجاست که بازسازی PS5 تنها بازی ای نیست که از موفقیت این برنامه تلویزیونی بهره می برد.The Last of Us RemasteredPS4 همچنین نسبت به هفته گذشته فروش خیره کننده 322 درصدی را ثبت کرد و به رتبه 32 در نمودارها صعود کرد.

البته این یک دلیل بزرگ برای بازسازی است. آخرین نفر از ما اخیراً سونی یک نسخه آزمایشی دو ساعته نیز ایجاد کرده است The Last of Us قسمت 1در دسترس مشترکین PlayStation Plus Premium.

3 مارس،The Last of Us قسمت 1از آنجایی که نسخه PC نیز منتشر خواهد شد، احتمال ادامه فروش آن برای مدتی زیاد است.

در عین حال،آخرین نفر از ماقسمت دوم قرار است اواخر امروز از شبکه HBO پخش شود. برای نگاهی کوتاه به قسمت‌های آینده، به اینجا بروید.نویسنده: Shubhankar Parijat