The Last of Us Part 1 PC – Naughty Dog “برای حل مشکلات سخت کار کنید”


آخرین نفر از مااولین بازی رایانه‌های شخصی باید برای مخاطبان Naughty Dog و PC مناسبتی ارزش جشن گرفتن باشد، اما عرضه رایانه شخصیThe Last of Us قسمت 1حداقل بگویم همه چیز طبق برنامه پیش نرفته است. این بازی با مشکلات فنی ویرانگری مواجه است که بسیاری از آنها کاملا غیرقابل بازی هستند، و با وجود اینکه شروع خوبی در Steam داشت، این موضوع در استقبال از آن منعکس شده است (در حال حاضر در متاکریتیک منتشر شده است). با امتیاز 56، کمترین در تاریخ ناتی داگ).

Naughty Dog در پست اخیر خود در توییتر بار دیگر به این مشکلات اذعان کرد و قول داد به ارائه به‌روزرسانی‌های بازی ادامه دهد تا آن را به سطح کیفی مورد انتظار برساند. سازنده نوشت: “ما می دانیم که برخی از افراد کیفیت Naughty Dog را که انتظار داشتند، تجربه نمی کنند.”

در روز سه‌شنبه، Naughty Dog یک هات‌فیکس جدید برای بازی ارائه خواهد کرد. این به لرزش در حرکت دوربین کنترل شده توسط ماوس، برخی از خرابی ها و غیره می پردازد. در همین حال، یک پچ بزرگتر با اصلاحات بیشتر در اواخر هفته منتشر خواهد شد.

تیم ما و شرکای اختصاصی Iron Galaxy به بررسی و رسیدگی به مسائل شناخته شده برای ارائه خدمات عالی ادامه خواهند داد. The Last of Us قسمت 1 تجربه ای که انتظارش را دارید.» این استودیو نوشت.

Naughty Dog قبلاً چندین Hotfixe برای رفع خرابی‌ها و مشکلات عملکرد بازی منتشر کرده است.

The Last of Us قسمت 1در رایانه شخصی و PS5 موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید