رایانه شخصی Last of Us Part 1 با تمرکز بر بهبود عملکرد و ثبات به‌روزرسانی دریافت می‌کند


بلافاصله پس از راه اندازی رایانه شخصی The Last of Us قسمت 1، توسعه دهنده Naughty Dog برای رفع چندین مشکل گزارش شده توسط بازیکنان، به روز رسانی بازی را منتشر کرده است.

شماره گذاری شده در نسخه 1.0.1.5، این به روز رسانی در درجه اول بر روی ثبات و بهبود عملکرد برای نسخه PC تمرکز دارد. The Last of Us قسمت 1Naughty Dog گفت که هنوز در حال بررسی مشکلات عملکرد بازی هستند.

The Last of Us قسمت 1 این بازی در اوایل این هفته بر روی Steam منتشر شد و موفقیت قابل توجهی داشت و آن را به چهارمین راه‌اندازی بزرگ استیم پلی‌استیشن تبدیل کرد. Zero Dawn دنبال شد.

در نظر گرفتن بازیکنان مشکلات را گزارش می کنند The Last of Us قسمت 1 در رایانه شخصی، Naughty Dog در حال کار بر روی یک پچ است و می‌گوید به‌محض اینکه در دسترس قرار گرفت، به‌روزرسانی را ارائه می‌کند. این استودیو بازیکنان را تشویق می کند تا برای هر مشکل جدیدی که ممکن است با آن مواجه شوند، بلیط ارسال کنند.

یادداشت های پچ:

  • رفع چندین مشکل مربوط به عملکرد و مشکل که بر برخی از کاربران تأثیر می گذارد. توجه: بهبودها و تحقیقات بیشتر بر اساس بازخورد کاربران در حال انجام است.
  • اطلاعات اضافی تشخیص خرابی برای کمک به بررسی خرابی‌های مربوط به ساخت سایه‌بان و سایر مشکلات پایداری که معمولاً گزارش شده‌اند، اضافه شده است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *