The Last of Us Part 1 در رایانه شخصی – خرابی، مشکلات عملکرد در حین بررسی Naughty Dog


بعد از مدتی انتظار The Last of Us قسمت 1 اکنون در رایانه شخصی از طریق Steam و فروشگاه Epic Games در دسترس است. متأسفانه، بازیکنان مشکلاتی مانند خرابی، زمان بارگذاری طولانی و غیره را گزارش می‌کنند. این موارد باعث شده است که امتیاز بررسی کاربران در Steam به شدت کاهش یابد و به یک رتبه “بیشتر منفی” برسد.

Naughty Dog همین را تشخیص می دهد و لیستی از مسائل شناخته شده را منتشر می کند. این شامل زمان بارگذاری سایه بان بیش از حد انتظار، کاهش عملکرد و پایداری در هنگام بارگذاری سایه بان ها در پس زمینه و نشت احتمالی حافظه است. برخی از درایورهای گرافیکی قدیمی ممکن است ناپایدار شوند یا بازی ها را لود نکنند، حتی اگر حداقل شرایط لازم را داشته باشند.

توسعه‌دهنده در حال کار بر روی یک پچ است و به‌محض اینکه در دسترس قرار گرفت، به‌روزرسانی را ارائه می‌کند. بازیکنان تشویق می شوند برای هر مشکل دیگری که با آن مواجه می شوند بلیط ارسال کنند.

The Last of Us قسمت 1 این اولین پورت رایانه شخصی پلی استیشن نیست که با مشکل مواجه می شود. نسخه کامل Horizon Zero Dawn ماه ها پشتیبانی مورد نیاز برای تعمیر و برگشت اخیراً در Issue Share راه اندازی شده است. در همین حال، برای جزئیات بیشتر عنوان Naughty Dog با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید