The Last of Us Part 1 – Naughty Dog رفع مشکلات رایانه شخصی را به بهینه سازی Steam Deck ترجیح می دهد


The Last of Us قسمت 1ممکن است از یک راه‌اندازی مناسب در Steam لذت برده باشید که در آن تعداد بازیکنان مهم است، اما با توجه به سایر معیارها، پورت رایانه شخصی یک فاجعه است. بسیاری از بازیکنان حتی قادر به راه‌اندازی بازی نیستند و تاکنون چندین اصلاحیه برای رفع برخی از آنها منتشر شده است. از بحرانی ترین مسائل

اما در حال حاضر، به نظر می رسد Naughty Dog صرفاً روی پورت های رایانه شخصی بازی های خود تمرکز کرده است. این به این معنی است که هر کسی که امیدوار است بازی به درستی در دک استیم خود بازی کند، باید مدت بیشتری صبر کند تا به طور کامل بهینه شود. دستگاه این استودیو در توییت اخیر خود همین موضوع را تایید کرد و اعلام کرد:The Last of Us قسمت 1Steam Deck اصلاحات و وصله ها را قبل از ارسال برای اعتبار سنجی اولویت بندی می کند. همانطور که به بهبود نسخه PC ادامه می دهیم، وضعیت Steam Deck را به روز می کنیم. ”

این واقعیت که بازی مجاز به راه‌اندازی همان‌طور که هست جای نگرانی دارد، اما Naughty Dog قبل از عرضه گفته بود که در زمان انتشار برای Steam Deck کاملاً بهینه‌سازی می‌شود، بنابراین ممکن است آسیب‌رسان باشد. توهین‌ها را اضافه کنید.

در همین حال، توسعه‌دهنده همچنین تاکید کرده است که یک هات‌فیکس جدید برای پورت رایانه شخصی فردا منتشر می‌شود و یک پچ بزرگتر با اصلاحات اضافی روز جمعه منتشر می‌شود.

در بررسی ماThe Last of Us قسمت 1برای پورت PC هم نمره 5/10 دادم.The Last of Us قسمت 1 کار فوق العاده بدی که بر روی پورت انجام شده است، اولین رایانه شخصی را با مشکل مواجه کرده است. نه تنها نرخ فریم پایین است، بلکه بازی با خرابی های تصادفی نیز مواجه است، و اولین کش سایه زن به اندازه کافی طول می کشد تا علامت فعال بازی باشد. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید