The Last of Us Part 1

The Last of Us Part 1 Firefly Edition بالاخره ماه آینده در اروپا عرضه خواهد شد


چه زمانی The Last of Us قسمت 1 البته، مانند هر نسخه جدید بزرگ، نسخه های متعددی به عنوان گزینه هایی برای خرید در دسترس مردم بود، اما همه گزینه ها برای همه در دسترس نبود. فقط در ایالات متحده و در تعداد بسیار محدود موجود بود، اما به زودی در اروپا منتشر خواهد شد. همچنین.

صفحه از The Last of Us قسمت 1 Firefly Edition بر روی PlayStation Direct در اروپا در دسترس است و نسخه ویژه این بازی هم اکنون برای پیش خرید در دسترس است. نسخه Firefly Edition با قیمت 99.99 پوند همراه با خود بازی است. آخرین ما: رویای آمریکایی کمیک شماره 1-4 با جلد جدید، جلدهای استیل بوک با نسخه محدود، و قفل‌های اولیه برای چندین آیتم درون بازی.

در بررسی ما آخرین ما قسمت 1، ما به آن نمره 9/10 دادیم.The Last of Us قسمت 1 این یک بازسازی وفادار از نسخه اصلی است. می توانست از گیم پلی بهتری بهره مند شود، اما آنچه ما در اینجا داریم واقعاً خوب کار می کند و بازی کردن بسیار سرگرم کننده است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

The Last of Us قسمت 1 همچنین در تاریخ 3 مارس برای PC منتشر خواهد شد. این 10 دلار ارزان تر از PS5 خواهد بود و در هنگام راه اندازی برای Decks Steam بهینه خواهد شد.

در همین حال، طرفداران سریال باید منتظر چیزهای بیشتری باشند. سریال HBO در 15 ژانویه پخش می شود و Naughty Dog نیز در حال کار بر روی یک عنوان مستقل چند نفره است.در همین حال، گزارش ها ادعا می کنند که توسعه آغاز شده است The Last of Us قسمت 3.نویسنده: Shubhankar Parijat