عنوان چند نفره The Last of Us قبل از اعلام به زمان بیشتری نیاز دارد – Naughty Dog


Naughty Dog در مورد چند نفره مستقل صحبت می کندآخرین نفر از مامدتی از انتشار این بازی می گذرد، اما تا به حال فقط چند هنر مفهومی از بازی دیده ایم. سازنده در اوایل سال جاری اعلام کرد که جزئیات این عنوان در نیمه دوم سال 2023 به اشتراک گذاشته خواهد شد و این امیدواری را افزایش داد که این بازی به طور رسمی در میدان برنج اخیر PlayStation Showcase رونمایی شود. خیلی ها تعجب کردند که این اتفاق نیفتاد.

با در نظر گرفتن این موضوع، Naughty Dog پیامی را در توییتر به اشتراک گذاشت تا طرفداران را در مورد وضعیت توسعه بازی به‌روزرسانی کند و اعلام کرد که آن‌ها تشخیص داده‌اند که افشای این پروژه «زمان بیشتری می‌برد».

“ما می دانیم که بسیاری از شما مشتاقانه منتظر کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما بودید.آخرین نفر از مابازی چند نفره،” این استودیو نوشت. ما به کارهایی که استودیو تاکنون انجام داده است افتخار می کنیم، اما با ادامه توسعه، متوجه شدیم که بهترین کار برای بازی این بود که به آن زمان بیشتری بدهیم.

Naughty Dog می‌گوید که نه تنها بر روی پروژه‌های چندنفره، بلکه بر روی «بازی‌های دیگر» از جمله «تجربه تک‌نفره کاملاً جدید» که پروژه بعدی نیل دراکمن در سال گذشته بود، به کار ادامه می‌دهد. یک چیز تأیید شده است. به گفته استودیو، جزئیات این پروژه ها به زودی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

سازنده نوشت: «تیم ما به کار بر روی این پروژه و همچنین سایر بازی‌های در حال توسعه، از جمله تجربیات تک نفره جدید ادامه خواهد داد. “ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن موارد بیشتر با شما در آینده نزدیک هستیم.”

طبق گزارش‌های اخیر، تعدادی از عناوین معرفی‌نشده استودیوی اول شخص پلی‌استیشن آماده نمایش هستند، اما به دلایلی در نمایشگاه اخیر پلی‌استیشن فاش نشدند. بیشتر بدانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید