the last of us multiplayer

عنوان چند نفره The Last of Us “جاه طلبانه ترین پروژه ای است که تا به حال انجام داده ام” – Neil Druckmann


سگ شیطان مستقلآخرین نفر از مااین بازی چند نفره عنوان بعدی این استودیو خواهد بود و به دلایل متعدد یک نسخه مهم خواهد بود. البته، این اولین بازی چند نفره مستقل خواهد بود که توسط Naughty Dog ساخته شده است، اما به نظر نمی رسد که استودیو جاه طلبی خود را برای عنوان تنها به دلیل قلمرو جدید بودن آن محدود کرده است.

در واقع، به گفته نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog، عنوان چند نفره بلندپروازانه ترین پروژه استودیو تا به امروز است. دراکمن در مصاحبه ای با ComicBook (از طریق @DomTheBombYT در توییتر) همین را بیان کرد و همچنین تکرار کرد که Naughty Dog مدتی است که روی عنوان کار می کند.The Last of Us قسمت 2حتی ارسال شده است.البته، استودیو تایید کرد که در حال کار بر روی چند نفره است که مربوط به سال 2019 است.آخرین نفر از ماتجربه علیرغم محرومیت ازقسمت 2.

وجود دارد “آخرین نفر از مایک پروژه چند نفره که مدت هاست روی آن کار می کنمThe Last of Us قسمت 2دراکمن گفت. “این بلندپروازانه ترین پروژه ما تا به امروز است. ما به گسترش جهان و داستان گفتن ادامه می دهیم، اما در فضای چند نفره.

هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه بازی چند نفره منتشر نشده است، اما Naughty Dog می گوید که در اواخر سال جاری جزئیات بیشتری از این عنوان را فاش خواهد کرد.

دراکمن گفت که داستان های بیشتری برای گفتن وجود دارد.آخرین نفر از ما، با یک نشت ادعا می کند کهقسمت 3در حال حاضر در حال توسعه است. با این اوصاف، به نظر می‌رسد Naughty Dog تا زمانی که عنوان بعدی به عرضه نزدیک‌تر نشده باشد، رونمایی نخواهد کرد.

نویسنده: Shubhankar Parijat