the last of us multiplayer concept art

جزئیات مربوط به عنوان چند نفره Last of Us اواخر امسال منتشر شد و هنر مفهومی جدیدی را آشکار کرد


ناتی داگ مقدار زیادی آهن در آتش دارد. آخرین نفر از ما از اقتباس آینده HBO، The Last of Us قسمت 1 در ماه مارس برای PC عرضه می شود. البته، ما پروژه های بزرگ دیگری نیز در دست اجرا داریم، از جمله یک پروژه چند نفره مستقل که چند ماه پیش رسما تایید شد که در حال توسعه است.

در آن زمان، Naughty Dog تنها یک قطعه از هنر مفهومی را به نمایش گذاشته بود. در حالی که به نظر می رسد هنوز کمی با انتظار برای معرفی کامل عنوان فاصله داریم، توسعه دهندگان یک هنر مفهومی جدید دیگر را به اشتراک گذاشته اند. می‌توانید این را در بالا ببینید. هنر مفهومی جدید محیطی متروک و پر از رشد را به نمایش می‌گذارد که دو شخصیت به یک کشتی تفریحی غول‌پیکر خیره شده‌اند که به نظر می‌رسد سرگردان است.

از سوی دیگر، او رئیس Naughty Dog است. آخرین نفر از ما نیل دراکمن، یکی از خالقان این بازی، مجدداً تاکید می‌کند که جزئیات جدید پروژه چندنفره در اواخر سال جاری فاش خواهد شد، و همچنین معرفی بسیار مختصری از کارگردانی بازی ارائه می‌دهد.

دراکمن نوشت: «در اواخر امسال، ما شروع به ارائه جزئیاتی در مورد بازی چند نفره جاه طلبانه خود The Last of Us خواهیم کرد. با تیمی به رهبری وینیت آگاروال، جو پتیناتی و آنتونی نیومن، این پروژه به عنوان یک تجربه جدید و جدید از استودیوی ما شکل گرفته است، اما تعهد Naughty Dog به ارائه داستان، شخصیت‌ها و گیم‌پلی عالی. ریشه در اشتیاق دارد.

ناتی داگ نیز اعلام کرد آخرین نفر از ما این مجموعه در حال حاضر بیش از 37 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat